Jarmark Świąteczny w Homepark Janki – święta czas zacząć!

2021-12-09 11:12
Jarmark Świąteczny w Homepark Janki – święta czas zacząć!
Autor: AdobeStock

Święta to bez wątpienia magiczny czas w roku, który warto dobrze wykorzystać. I trochę przełamiemy stereotypy, bo zamiast polecać siedzenie w domu pod kocem z kubkiem herbaty, polecamy ruszyć w miasto. A już na pewno na Jarmark Świąteczny w Homepark Janki!

Rusza kolejna edycja Craft Week, tylko że tym razem dominować będzie świąteczna atmosfera. A przecież takiej okazji przegapić nie można! Przypomnijmy, że celem akcji Craft Week jest promocja unikatowych produktów, rękodzieła, rzemiosła oraz kuchni regionalnej.

Do wyboru, do koloru

Dlatego nie wahajcie się dłużej, tylko wpadajcie w dniach 10-12 grudnia do Homepark Janki na gorącą czekoladę, pierniki, biżuterię, bombki decoupage, naturalne kosmetyki, oryginalne ręcznie robione zabawki, świece zapachowe, deski drewniane czy miody. Na pewno znajdziecie tutaj idealny prezent pod choinkę dla najbliższych. Poza tym na Jarmarku dla dostępny będzie również punkt pakowania prezentów oraz punkt kaligrafii nowoczesnej i wypisywanie kartek świątecznych.

Jarmark Świąteczny w Homepark Janki – święta czas zacząć!
Autor: mat.prasowe Link: https://homeparkjanki.pl/

Więcej informacji znajdziecie na Facebooku >>tutaj<<. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.

Artykuł sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE