Jechał rowerem, wpadł do rowu i zginął. Policjanci wyjaśniają okoliczności śmierci 75-latka

i

Autor: ZDJĘCIE ILUSTRACYJNE, FOT. SHUTTERTOCK Jechał rowerem, wpadł do rowu i zginął. Policjanci wyjaśniają okoliczności śmierci 75-latka

KOSZMAR

Jechał rowerem, wpadł do rowu i zginął. Policjanci wyjaśniają okoliczności śmierci 75-latka

2023-06-21 19:57

Policja wyjaśnia okoliczności zdarzenia, do którego doszło w niedzielę, 18 czerwca. Ze wstępnych ustaleń wynika, że 75-letni mieszkaniec powiatu ciechanowskiego, jadąc rowerem, nagle zjechał na pobocze, wjechał do rowu i zginął. Wstępnie wykluczono udział osób trzecich. Pierwsi o tej informacji przekazali dziennikarze portalu „ciechanowinaczej.pl”.

Grzybów. Koszmarny wypadek. Nie żyje 75-letni mężczyzna

W niedzielę, 18 czerwca w okolicach godziny 15:45 w Grzybowie pod Ciechanowem doszło do koszmarnego zdarzenia. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że na terenie gminy Regimin, 75-letni rowerzysta wjechał swoim jednośladem do rowu, gdzie zginął.

75-letni mieszkaniec powiatu ciechanowskiego, kierując rowerem po drodze publicznej, z nieustalonych przyczyn zjechał na pobocze, a następnie przewrócił się do przydrożnego rowu. Przybyły na miejsce lekarz stwierdził zgon mężczyzny, wykluczając udział osób trzecich – przekazała ciechanowskiemu portalowi Magda Zarembska z ciechanowskiej policji.

Sprawą zajęła się prokuratura. Policjanci wyjaśnią okoliczności śmierci mężczyzny.

Sonda
Czy miałeś kiedyś wypadek drogowy?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany