Koszmarny wypadek na torach kolejowych pod Raciążem. Pociąg zmiótł z przejazdu osobówkę

i

Autor: POLICJA Koszmarny wypadek na torach kolejowych pod Raciążem. Pociąg zmiótł z przejazdu osobówkę

MAKABRA

Koszmarny wypadek na torach kolejowych pod Raciążem. Pociąg zmiótł z przejazdu osobówkę

2023-06-20 18:36

Zdarzenie miało miejsce w Kraszewie-Gaczułtach pod Raciążem. We wtorek, 20 czerwca w okolicach godziny 14:30 na przejazd kolejowy wjechała 60-latka. Jej auto nagle zgasło! W pojazd uderzył pociąg. Osobówka wypadła z trasy. Kobiecie udzielana była pomoc medyczna. To cud, że przeżyła! Spotkanie z maszyną ważącą kilkaset ton mogło zakończyć się tragedią.

Kraszewo-Gaczułty. Wypadek z udziałem pociągu. Maszyna zmiotła osobówkę z torów

Chwilę po godzinie 14 we wtorek, 20 czerwca na niestrzeżonym przejeździe kolejowym w Kraszewie-Gaczułtach doszło do koszmarnego wypadku. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że kierująca osobówką marki toyota, 60-letnia mieszkanka gminy Raciąż, wjechała na przejazd. Kiedy kobieta przejeżdżała przez tory, nagle jej auto zgasło i stanęło na środku przejazdu.

W pojazd uderzył szynobus jadący od strony Sierpca w kierunku Raciąża. Kobiecie udzielana jest pomoc medyczna. Prawdopodobnie zostanie przewieziona na badania do szpitala – przekazywała płońska policja.

Policjanci apelują o zachowanie bezpieczeństwa na przejazdach kolejowych, a szczególnie tych niestrzeżonych. Kierujący samochodami i rowerami, a także piesi zapominają o podstawowych zasadach jakie obowiązują w tych miejscach.

Sonda
Czy miałeś kiedyś wypadek drogowy?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany