Dramat!

Chotomów: Siedział na torach, maszynista nie zdążył wyhamować. Pociąg rozjechał mężczyznę

2023-06-05 9:48

Tragedia pod Legionowem. W nocy z niedzieli na poniedziałek (4/5 czerwca) rozegrał się istny koszmar. Pociąg do Krakowa przejechał mężczyznę! Koszmarny wypadek miał miejsce na torach w Chotomowie. Na miejscu pracowała policja pod nadzorem prokuratora. Ruch pociągów był wstrzymany na wiele godzin Teraz śledczy badają przyczyny tej tajemniczej śmierci.

Chotomów. Śmierć na torach, nie żyje mężczyzna

Do tragedii doszło na wysokości ul. Kolejowej. Pociąg jechał w kierunku Warszawy. Informacje o tragicznej śmierci potwierdza policja. - Zgłoszenie otrzymaliśmy o godzinie 22. Funkcjonariusze przebadali obsługę pociągu, była trzeźwa. Na miejscu pracował prokurator oraz zespół i technicy kryminalistyki – powiedziała Justyna Stopińska z policji w Legionowie. Teraz śledztwo w sprawie prowadzi prokuratura.

Na miejscu był reporter „Super Expressu”. Jak wynika z jego nieoficjalnych ustaleń, maszynista zobaczył siedzącego na torach młodego mężczyznę. Nie miał szans na wyhamowanie rozpędzonego składu. Stalowy kolos jadący do Krakowa przejechał pieszego zabijając go na miejscu.

Potrzebujesz pomocy? Nie jesteś sam!

Jeżeli przeżywasz trudności i myślisz o odebraniu sobie życia lub chcesz pomóc osobie zagrożonej pamiętaj, że możesz skorzystać z bezpłatnych numerów pomocowych:

  • 800 70 2222 - CAŁODOBOWY - Centrum Wsparcia dla osób dorosłych w kryzysie psychicznym
  • 800 12 12 12 - CAŁODOBOWY - Dziecięcy Telefon Zaufania Rzecznika Praw Dziecka
  • 116 111 - CAŁODOBOWY - Telefon Zaufania dla Dzieci i Młodzieży
  • 116 123 - CAŁODOBOWY - Telefon wsparcia emocjonalnego dla dorosłych
  • 112 - CAŁODOBOWY - Numer alarmowy w sytuacjach zagrożenia życia lub zdrowia
Sonda
Czy byłeś/aś kiedyś świadkiem wypadku?