Koszmarny wypadek na placu zabaw pod Warszawą! 5-latka zabrał śmigłowiec

i

Autor: SHUTTERSTOCK, Alex Marcinowski/SUPER EXPRESS 5-letni chłopiec uległ poważnemu wypadkowi na placu zabaw w Błoniu, gdy spadł z zabawki typu: pajączek. Do szpitala w Warszawie zabrał go śmigłowiec LPR, zdj. ilustracyjne

Dramat w Błoniu

Koszmarny wypadek na placu zabaw pod Warszawą! 5-latka zabrał śmigłowiec

2023-07-14 19:41

5-letni chłopiec uległ poważnemu wypadkowi na placu zabaw w Błoniu, gdy spadł z zabawki typu: pajączek. Wszystko działo się w piątek, 14 lipca, przed godz. 16, a z miejsca zdarzenia zabrał go śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Maszyna poleciała do jednego ze szpitali w Warszawie, a poszkodowany 5-latek był przytomny. Na miejsce przyjechała też policja.

Wypadek na placu zabaw pod Warszawą. 5-latek spadł z zabawki i zabrał go śmigłowiec

Na placu zabaw w Błoniu doszło w piątek, 14 lipca, do wypadku, w czasie którego 5-latek spadł z zabawki typu: pajączek. Do zdarzenia doszło przed godz. 16. Okazało się, że chłopiec doznał poważnych obrażeń ciała i choć był przytomny, na miejsce zadysponowano służby ratownicze. - Zabezpieczaliśmy miejsce zdarzenia i przetransportowaliśmy poszkodowanego do śmigłowca Lotniczego Pogotowia Ratunkowego - relacjonuje mł. bryg. Kazimierz Jaworski, rzecznik Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej Powiatu Warszawskiego Zachodniego. Maszyna zabrała następnie 5-latka do jednego ze szpitali w Warszawie. Jak informuje PAP, chłopiec znajdował się w tym czasie pod opieką rodziców - obydwoje byli trzeźwi. Na miejscu wypadku interweniowała również policja.

Sonda
Czy planujesz mieć dzieci?
Komunikacyjna rewolucja w Świnoujściu
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany