Leżał bez życia na poboczu. Obok były części samochodu. Zagadkowa śmierć na drodze

i

Autor: Shutterstock

Co tam się stało!?

Leżał bez życia na poboczu. Obok były części samochodu. Zagadkowa śmierć na drodze

2023-08-19 14:12

Tajemnicza śmierć na drodze. W sobotę, 19 sierpnia, w Głowaczowie pod Kozienicami przypadkowi świadkowie zobaczyli leżącego przy drodze człowieka. Mężczyzna nie dawał znaku życia. Gdy na miejsce przyjechali ratownicy, stwierdzili, że nie żyje! Za zbadanie sprawy natychmiast wzięli się policjanci. Lezące obok zwłok części samochodu od razu wskazały co mogło się stać.

Głowaczów. Zwłoki mężczyzny przy drodze. Zagadkowa śmierć

Służby dostały zgłoszenie wcześnie rano, o godz. 4:35. O sprawie informuje Polska Agencja Prasowa. - Przybyli na miejsce policjanci i załoga pogotowia ratunkowego stwierdzili, że mężczyzna nie żyje. Ofiara to 63-letni mieszkaniec pow. kozienickiego" – powiedział w rozmowie z PAP asp. Marcin Sawicki z policji w Radomiu.

Obok zwłok leżały fragmenty samochodu. Dzięki temu udało się ustalić właściciela pojazdu. Sprawą zajmuje się prokuratura. Po odnalezieniu auta, które potrąciło lub najechało na człowieka właściciel został przesłuchany. Zeznał, że to nie on prowadził samochód. Teraz funkcjonariusze ustalą, kto prowadził autem. Śledczy rozważają dwa scenariusze: kierowca potrącił pieszego i go zabił lub najechał na już leżącego na jezdni mężczyznę. Jak było naprawdę i w jaki sposób zginął 63-latek? Wszystko wyjaśnić ma prowadzone śledztwo. śledczy z pewnością zlecą przeprowadzenie sekcji zwłok.

Sonda
Czy na miejscu wypadku powinno stawiać się krzyże?
Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany