Ojciec dziewczynki sam odebrał poród! Do szpitala miał parę metrów...

i

Autor: shutterstock, Tomasz Hamrat / Gazeta Polska / Forum Ojciec dziewczynki, która przyszła na świat pod szpitalem w Radomiu, sam odebrał poród, zdj. ilustracyjne

Mama i córka mogą być dumne

Ojciec dziewczynki sam odebrał poród! Do szpitala miał parę metrów...

2023-03-07 17:59

Ojciec dziewczynki, która przyszła na świat w poniedziałek, 6 marca, sam odebrał poród. Mężczyzna wiózł ciężarną żonę do Mazowieckiego Szpitala Specjalistycznego w Radomiu, ale rodzina nie zdążyła dotrzeć na czas, więc wszystko odbyło się na parkingu przed placówką. Mężczyzna odebrał poród sam i razem z matką dziecka mogli się cieszyć z przyjścia malucha na świat.

Poród na parkingu szpitala w Radomiu. Ojciec dziecka sam go odebrał

Mężczyzna sam odebrał poród swojego dziecka na parkingu Mazowieckiego Szpitala Specjalistycznego w Radomiu. Do zdarzenia doszło w poniedziałek, 6 marca, w godzinach porannych, o czym placówka poinformowała na swoim profilu facebookowym. Ojciec dziewczynki wiózł do placówki ciężarną żonę, ale nie zdążył dojechać na czas, zatrzymując się na parkingu, gdzie doszło do zdarzenia. Mama i dziecko, które przyszło na świat w nietypowych okolicznościach, czują się dobrze. - Brawo dla taty - potrafił zachować zimną krew i pomóc żonie i córce👏 Wielkie dzięki dla położnych i lekarzy Klinicznego Oddziału Położnictwa, Ginekologii i Ginekologii Onkologicznej, Oddziału Neonatologii, Poradni Ginekologicznej i Ochronie szpitala za przeprowadzenie szybkiej, sprawnej i efektywnej akcji 👏👏👏💪💪💪 - informuje szpital w Radomiu.

Sonda
Planujesz dzieci?
Dzień Kobiet na słodko
Nasi Partnerzy polecają