Tory kolejowe

i

Autor: pixabay.com - zdjęcie ilustracyjne

Ręce opadają

Poważne problemy na kolei pod Warszawą. Ktoś rozkradł elementy sieci trakcyjnej

2023-03-17 19:57

Potężne utrudniania na kolei. Jak donosi portal TVN Warszawa, pod Tłuszczem doszło do poważnych uszkodzeń sieci trakcyjnej. Winni są prawdopodobnie złodzieje. Pociągi mogą poruszać się jedynie po jednym torze. Na miejscu pracuje ekipa techniczna PKP, która naprawia uszkodzenia. Prace mają trwać do nocy. Do tego czasu na trasie Warszawa Wileńska – Łochów mogą być poważne opóźnienia.

Tłuszcz. Ktoś rozkradł sieć trakcyjną, potężne problemy

PKP nie ma ostatnio szczęścia. Co rusz dzieją się rzeczy, które mocno uprzykrzają życie pasażerów. Tym razem winni są prawdopodobnie złomiarze, którzy rozkradli elementy sieci trakcyjnej! - Służby techniczne PLK stwierdziły kradzież elementów sieci trakcyjnej na odcinku pomiędzy Łochowem a Tłuszczem. Jest to dwutorowy odcinek linii kolejowej. Obecnie pociągi pokonują go po jednym torze – poinformował cytowany przez TVN Warszawa Karol Jakubowski, rzecznik Polskich Linii Kolejowych. - Dzisiaj w godzinach wieczornych przewidywane jest przywrócenie dwutorowego przejazdu pociągów. To nie będzie jednak jazda rozkładowa, czyli w pełnej prędkości. Te prace, które zapewnią przywrócenie rozkładowej jazdy pociągów, będą dokończone w nocy przy zmniejszonym ruchu - dodał Jakubowski.

Od poniedziałku (13 marca) wśród pociągów Szybkiej Kolei Miejskiej i Kolei Mazowieckich panuje prawdziwy chaos. PKP i spółki samorządowe przerzucają się odpowiedzialnością za tę sytuację. Więcej przeczytasz TUTAJ.

Sonda
Czy jesteś zadowolony/-a z usług PKP?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany