Remont w Warszawie: utrudnienia w komunikacji na Okopowej i Arkuszowej

2015-07-15 15:02

Z powodu remontu warszawiacy mogą spodziewać się utrudnień na ul. Okopowej i Arkuszowej. To właśnie te dwie ulice będą miały nowe nawierzchnie.

Objazd zamkniętej zachodniej jezdni ul. Okopowej

i

Autor: Archiwum serwisu Objazd zamkniętej zachodniej jezdni ul. Okopowej

Remont na ul. Okopowej i Arkuszowej w Warszawie. Od 20 lipca te dwie ulice będą miały nowe nawierzchnie.

Remont rozpocznie się już 17 lipca o godzinie 22.00. Do 20 lipca do godziny 4.00 zamknięta będzie ul. Arkuszowa na odcinku od ul. Księżycowej do ul. Wólczyńskiej. - Proponowany objazd zostanie poprowadzony ulicami: Wólczyńska - Estrady lub Powstańców Śląskich - Radiowa - czytamy na stronie Biura Koordynacji Inwestycji i Remontów w Pasie Drogowym.

Wymiana nawierzchni na ulicy Arkuszowej. Zobacz jak wygląda objazd zamkniętego odcinka!

Objazdy zamkniętego odcinka ul. Arkuszowe

i

Autor: Archiwum serwisu Objazdy zamkniętego odcinka ul. Arkuszowe

W tym samym czasie zamknięta dla ruchu będzie także zachodnia jezdnia ul. Okopowej na odcinku od ul. Powązkowskiej do al. „Solidarności”.  - Proponowany objazd zostanie poprowadzony ulicami: Rondo Zgrupowania AK „Radosław” lub ul. Dzika - al. Jana Pawła II - al. „Solidarności”. Nie będzie można przejechać przez skrzyżowania z ul. Okopową w ciągu ulic Żytniej i Leszno. Objazd dla tych ulic zostanie poprowadzony ul. Młynarską i dalej ul. Wolską i al. „Solidarności”. Na zamkniętym odcinku ulicy będzie wymieniana nawierzchnia jezdni - informuje Biuro Koordynacji Inwestycji i Remontów w Pasie Drogowym.

Zostaną wprowadzone także zmiany w komunikacji na liniach: 110, 171, 180, 190, 520, 708, 712, N41, N56, N58 i N91.. Szczegółowe informacje na temat zmian w komunikacji miejskiej znajdują się na stronie ZTM w Warszawie

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki