Co za jatka!

Siedlce. Atak nożownika pod galerią handlową. Kolega dźgnął kolegę nożem na oczach przechodniów

Dantejskie sceny rozegrały się piątkowym popołudniem (23 września) przy wejściu do siedleckiej galerii handlowej. Przy głośnych owacjach gapiów pobiło się trzech młodych mężczyzn. Nagle bójka przerodziła się w krwawą jatkę. Jeden z nich ugodził drugiego nożem! Pokrzywdzony z poważnymi obrażeniami ciała trafił do szpitala.

Siedlce. Atak nożownika pod galerią handlową

Na placu przed wejściem do Galerii Siedlce doszło w piątkowej popołudnie (23 września) do poważnej bójki. Z relacji świadków zdarzenia wynika, że młodzi mężczyźni już w budynku galerii wszczęli miedzy sobą awanturę. Niedługo potem szarpanina przeniosła się na ulicę. Jej uczestnicy byli wobec siebie bardzo agresywni. Nie zważali nawet na przechodniów, którzy przyglądali się całemu zajściu.

Przeczytaj też: Brutalne morderstwo 16-letniej Kornelii pod Konstancinem. Jest apelacja od wyroku. Prokuratura żąda dożywocia dla jednego ze sprawców

Nagle chuligańska bójka przerodziła się w krwawą jatkę. Jeden z szarpiących się mężczyzn wyciągnął z kieszeni nóż i dźgnął nim kilka razy swojego kolegę!

Ugodzony nożem mężczyzna zaczął uciekać, brocząc krwią chodnik. Po przebiegnięciu kilkunastu metrów przewrócił się. Ranny trafił do siedleckiego szpitala, gdzie przeszedł operacje ratująca życie.

Policja wyjaśnia sprawę

Informację o krwawym zajściu potwierdziła siedlecka policja.

- Potwierdzam, że w piątek południu doszło pod Galerią Siedlce bójki mężczyzn. Na razie nie wiemy jeszcze, jak zakwalifikować to zdarzenie. Poszkodowany został jeden mężczyzna, który trafił do szpitala - poinformowała nadkom. Agnieszka Świerczewska, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Siedlcach. - Policja pracuje przy tej sprawie. Na razie nic więcej nie mogę powiedzieć - dodała policjantka.

Sonda
Jak oceniasz pracę polskiej policji?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany