Tragiczny finał poszukiwań 74-latka z Wyszkowa. Zwłoki mężczyzny pływały w Bugu

i

Autor: Shutterstock/ policja

Smutna historia

Tragiczny finał poszukiwań 74-latka z Wyszkowa. Zwłoki mężczyzny pływały w Bugu

2022-09-24 15:57

Do ostatniej chwili tliła się nadzieja, że poszukiwany od kilku dni 74-letni Mieczysław odnajdzie się cały i zdrowy. Niestety, finał poszukiwań seniora okazał się tragiczny. W sobotni ranek, 24 września, zwłoki mężczyzny w rzece Bug odkrył przypadkowy wędkarz. Policja pod nadzorem prokuratura ustala okoliczności i przyczyny śmierci 74-latka.

Wyszków. Poszukiwania 74-letniego Mieczysław

Od kilku dni trwały poszukiwania 74-letniego Mieczysława K., mieszkańca Wyszkowa. Mężczyzna w środę, 21 września, około godz. 15 wyszedł z domu, do którego już nie powrócił. Nie nawiązał też kontaktu z rodziną.

Zobacz też: Brutalne morderstwo 16-letniej Kornelii pod Konstancinem. Jest apelacja od wyroku. Prokuratura żąda dożywocia dla jednego ze sprawców

W poszukiwania mężczyzny zaangażowała się policja. Funkcjonariusze apelowali, by wszyscy, którzy mogą pomóc w ustaleniu miejsca pobytu zaginionego lub posiadają jakiekolwiek informacje dotyczące zaginięcia 74-letniego Mieczysława kontaktowali się z Komendą Powiatową Policji w Wyszkowie pod numerem telefonu 47 7046200 lub 112.

Niestety, finał poszukiwań okazał się tragiczny.

Poszukiwany 74-latek nie żyje

Jak przekazał nam mł. asp. Wioleta Szymanik z wyszkowskiej policji, w sobotni ranek, (24 września) o godz. 7:25 do funkcjonariuszy wpłynęła informacja o zwłokach mężczyzny odnalezionych w rzece Bug na wysokości miejscowości Rybienko Stare w powiecie wyszkowskim. Makabrycznego odkrycia dokonał przypadkowy wędkarz, który natychmiast zawiadomił służby.

Przybyli na miejsce policjanci potwierdzili, że to poszukiwany od kilku dni 74-letni Mieczysław z Wyszkowa.

Nie przegap: Ciemno i zimno ma być! Trzaskowski idzie na skróty w walce z kryzysem. Kraj o Warszawie. Felieton

- Na miejscu policjanci wykonywali czynności pod nadzorem prokuratura. Ciao mężczyzny zostało zabezpieczone i przewiezione do prosektorium - przekazała nam mł. asp. Wioleta Szymanik.

Funkcjonariusze pod nadzorem prokuratora będą wyjaśniali szczegółowe przyczyny i okoliczności śmierci Mieczysława K. Przeprowadzona zostanie m.in. sekcja zwłok 74-latka.

Zobacz również galerię zdjęć z poszukiwań innej zaginionej osoby: Poszukiwania zaginionego 31-latka w Pruszkowie

Sonda
Czy brałeś/brałaś kiedyś udział w poszukiwaniach osób zaginionych?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany