Warszawa. Chciał rozjechać policjanta, mundurowy oddał strzały. Nocna akcja na Targówku!

i

Autor: Shutterstock/ Instagram

Policyjna akcja

Warszawa. Chciał rozjechać policjanta, padły strzały. Uczestnik nocnej strzelaniny na Targówku zatrzymany

Nocna strzelanina na Targówku. W czwartek, 22 września, policjanci próbowali ująć poszukiwanego Igora S. Mężczyzna chciał rozjechać jednego z policjantów. Wtedy mundurowi oddali cztery strzały w kierunku samochodu, poruszał się 32-latek. I chociaż mężczyźnie udało się uciec, to niedługo cieszył się wolnością. W piątkowy wieczór (23 września) Igor S. został zatrzymany.

Nocna strzelanina na Targówku

Scena rodem z filmu akcji miała miejsce 22 września na Targówku. Policjanci chcieli ująć poszukiwanego za oszustwa Igora S., który ma do odbycia karę 2 lat pozbawienia wolności. Mokotowski sąd wystawił za nim list gończy, o którym informowaliśmy już wcześniej.

Przeczytaj też: Torowisko na Al. Waszyngtona jest w krytycznym stanie. Tramwajarze odkładają remont

Policjanci z Targówka ustalili miejsce jego pobytu i wkroczyli do akcji. Gdy 32-latek zorientował się, co się dzieje, próbował rozjechać autem jednego z policjantów! Wówczas padły cztery strzały z policyjnej broni w stronę auta, którym poruszał się 32-latek. Poszukiwany Igor wyszedł z samochodu i uciekł na nogach w nieznanym kierunku!

Igor S. zatrzymany

W sobotę, 24 września, stołeczna policja poinformowała za pośrednictwem mediów społecznościowych o swoim sukcesie. Igor S. został zatrzymany.

"Wczoraj (23 września – red.) Igor S. był głównym celem policjantów z KRP VI, po tym, jak w trakcie ucieczki próbował przejechać policjanta. Padły strzały. Szybko odnaleziono porzucone auto z przestrzelinami. Już przed godz. 22:00 policjanci zatrzymali uciekiniera. Trafił on do aresztu policyjnego" - przekazała Komenda Stołeczna Policji.

Sonda
Jak oceniasz pracę stołecznej policji?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają