WYDANO LIST GOŃCZY

Warszawa. Igor chciał rozjechać policjanta, mundurowy oddał strzały. Nocna akcja na Targówku!

2022-09-23 10:57

Nocna akcja na Targówku. Funkcjonariusze chcieli zatrzymać poszukiwanego mężczyznę. Ustalili, że przebywa on właśnie w tej dzielnicy Warszawy. Tego, co działo się podczas próby jego ujęcia, nikt się nie spodziewał. Gdy mundurowi chcieli zatrzymać 32-latka, ten próbował rozjechać jednego z policjantów! Wtedy funkcjonariusz cztery razy strzelił w kierunku samochodu, którym poruszał się poszukiwany.

Chciał rozjechać policjanta, mundurowy oddał strzały

Dantejskie sceny na warszawskim Targówku. W czwartek, 22 września, policjanci z Targówka chcieli ująć poszukiwanego Igora Smitha. Ustalili miejsce jego pobytu i podjęli próbę zatrzymania delikwenta. Niestety, akcja rozwinęła się w niebezpiecznym kierunku i o mały włos nie skończyła tragedią. Gdy poszukiwany Igor zorientował się, co się dzieje, był w samochodzie. Nagle wpadł na szatański pomysł. Chciał rozjechać jednego z będących na akcji policjantów! Mundurowy odpowiedział strzałami. Strzelił cztery razy w stronę auta, jakim poruszał się 32-latek. Potem poszukiwany Igor wyszedł z samochodu i uciekł na nogach w nieznanym kierunku!

Informację o nocnej akcji potwierdziła nam policja. - Wczoraj wieczorem policjanci z Targówka podjęli próbę zatrzymania mężczyzny, ponieważ ustalili jego miejsce pobytu. Mężczyzna chciał rozjechać policjanta, wtedy mundurowy oddał 4 strzały w kierunku samochodu. Poszukiwany porzucił samochód i uciekł pieszo. Obecnie pojazd jest zabezpieczony przez policję. 32-letni Igor Smith jest poszukiwany za oszustwa - powiedziała w rozmowie z "Super Expressem kom. Paulina Onyszko z KRP VI w Warszawie.

Wydano list gończy za poszukiwanym Igorem

Policja z KRP VI opublikowała na swojej stronie list gończy:

Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komisariatu Policji Warszawa Targówek poszukują Igora Smith, s. Nathaniela. Mężczyzna ścigany jest listem gończym wydanym przez Sąd Rejonowy dla Warszawy Mokotowa w celu odbycia kary 2 lat pozbawienia wolności. Apelujemy do wszystkich osób, które znają miejsce pobytu mężczyzny o kontakt pod numerem telefonu 47 723-87-50, 47 723-81-71 lub z najbliższą jednostką Policji.

Poszukiwany to IGOR SMITH, s. Nathaniela, ur. 06.02.1990 r.

Ostatni znany adres zamieszkania mężczyzny – ul. Krasnobrodzka 15 w Warszawie.

Rysopis: wzrost około 185 cm, skóra ciemnej karnacji, krótko ostrzyżony, sylwetka muskularna, liczne tatuaże na całym ciele.

Mężczyzna ścigany jest listem gończym wydanym przez Sąd Rejonowy dla Warszawy Mokotowa w celu odbycia kary 2 lat pozbawienia wolności za przestępstwo z art. 286 kk.

Poszukiwania za w/w trwają od 21.06.2022 roku - nr rej. 221/22/OP.

Policjanci apelują do wszystkich osób, które znają miejsce pobytu ściganego mężczyzny o kontakt pod numerem telefonu 47 723-87-50, 47 723-81-71 lub z najbliższą jednostką Policji.

Informacje można także przekazywać za pośrednictwem poczty elektronicznej, pisząc na adres e-mail: kp-targowek.poszukiwani@ksp.policja.gov.pl.

Policjanci jednocześnie zapewniają o utrzymaniu tajemnicy, co do osoby informującej (art. 280 § 2 kpk).

Sonda
Czy znając miejsce pobytu poszukiwanego przestępcy, poinformowałbyś policję?
Narkotyki, broń i jazda "na zakazie". Policyjny pościg ulicami Warszawy
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE