Pilna akcja policji

Tajemnicze zatrzymanie na S8 w Warszawie, kierowca w kajdankach. Co tam się wydarzyło?

2022-12-19 17:41

Najpierw kolizja, potem zatrzymanie. Na trasie S8 w kierunku Białegostoku doszło w poniedziałek (19 grudnia) do sensacyjnych scen. Kierujący osobowym volkswagenem mężczyzna zderzył się z ciężarówką. Na miejsce przyjechały wszystkie służby. Zamiast akcji ratunkowej, skończyło się na policyjnej. Funkcjonariusze nagle skuli kajdankami kierowcę passata i zawieźli na komisariat! Co tam się wydarzyło?

Warszawa. Tajemnicze zatrzymanie na S8, kierowca w kajdankach

Do zderzenia samochodów doszło w poniedziałkowe popołudnie na bocznej drodze ekspresówki, na wysokości Prymasa Tysiąclecia. Na miejscu prędko zjawili się policjanci i ratownicy medyczni. Ci pierwsi wkroczyli do akcji zatrzymując kierowcę! - Przed godz. 15 doszło do kolizji, nikt nie został poszkodowany. Kierujący passatem został zatrzymany w innej sprawie, na razie nie udzielamy więcej informacji – przekazał lakonicznie Bartłomiej Śniadała z Komendy Stołecznej Policji. Dodał, że kierujący byli trzeźwi, więc z pewnością nie to było powodem pilnej akcji.

Jak ustalili obecni na miejscu reporterzy „Super Expressu”, rozbity passat mógł być kradziony. Na oficjalne ustalenia trzeba będzie jednak poczekać.

Sonda
Czy widziałeś kiedyś policyjne zatrzymanie?
Nasi Partnerzy polecają