Wielkie poszukiwania

Uciekł w kajdankach sprzed prokuratury. Gdzie jest poszukiwany Denys Levchenko?

2023-11-18 10:52

Minęło ponad pół roku od brawurowej ucieczki ściganego przez wymiar sprawiedliwości Denysa Levchenko. 24-latek z Ukrainy uciekł konwojującym go policjantom w kajdankach i słuch po nim zaginął. Szczegóły tego zdarzenia były piorunujące. Młody mężczyzna uciekł munduroowym prosto spod siedziby prokuratury. Chwilę wcześniej przesłuchiwali go śledczy.

Uciekł w kajdankach policji. Gdzie jest Denys Levchenko?

Do ucieczki doszło 18 kwietnia. Policjanci doprowadzili młodego mężczyznę do prokuratury na Ochocie, gdzie został przesłuchany. Po tym, ja k śledczy zakończyli swojąpracę, Denys Levchenko miał trafić spowrotem do aresztu. Tak się jednak nie stało. Podejrzany wyrwał się ekortującym go funkcjoanriuszom i zaczął uciekać. Zbiegowi udalo się zgubić obławę. Z nieoficjalnych ustaleń "Super Expressu" wynikało, że mógł odjechać tramwajem a potem się ukryć.

Ucieczka młodego Ukraińca postawiła na nogi służbny w całej dzielnicy. W akcję zaangażowanych było 200 funkcjonariuszy. Niestety, 24-latek ukrył się tak dobrze, że mimo obławy nie udało się go namierzyć. Kilka dni po ucieczce prokurarura wystawiła za nim list gończy. Ostatni znany adres zamieszkania poszukiwanego to Ząbki, ul. Powstańców. Levchenko mimo upływu kolejnych miesięcy pozostaje nieuchwytny.

Przypominamy rysopis poszukiwanego męźczyzny:

wzrost 180-185 cm,

szczupła budowa ciała,

włosy ciemne, krótkie,

broda ciemna, krótka.

Ostatni raz widziany był na warszawskiej Ochocie, ubrany w:

dres koloru szarego z czarnymi wstawkami,

szare buty sportowe z napisem „Nike”.

Jeśli posiadasz informacje o ukrywającym się przed organami ścigania 25-latku, niezwłocznie powiadom o tym policję. MOżna to zrobićanonimowo 

pod całodobowymi numerami telefonu 47 723 93 50 lub 47 723 93 51 lub z funkcjonariuszami prowadzącymi sprawę 47 723 93 30, 47 72 393 03.

Informacje można również przekazywać za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: [email protected].

Nadajesz się na policjanta? Pytania z testu psychologicznego do policji Multiselect 2023 - cz. II

Pytanie 1 z 21
Czy zdarzyło Ci się obwiniać kogoś o coś, o czym wiedziałeś że naprawdę sam popełniłeś?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany