Wypadek! Autobus huknął w tramwaj. Niemowlę trafiło do szpitala

i

Autor: Tadeusz Mróz(2)

Wypadek

Warszawa: Autobus zderzył się z tramwajem! Karetka zabrała niemowlaka

2023-07-20 22:44

W czwartek, 20 lipca, popołudniu przy ul. Światowida na warszawskiej Białołęce doszło do nieszczęśliwego zdarzenia. Autobus zderzył się z tramwajem! W wypadku ucierpiało maleńkie dziecko. Niemowlak trafił pilnie karetką do szpitala. W miejscu wypadku pracowały służby ratunkowe i policja. Jak do tego doszło?

Warszawa. Autobus zderzył się z tramwajem. Maleńkie dziecko w szpitalu

Do dramatycznych zdarzeń doszło przy pętli autobusowej Nowodwory. Jak ustalił obecny na miejscu reporter „Super Expressu”, do wypadku doszło, gdy kierowca autobusu nie ustąpił pierwszeństwa nadjeżdżającemu tramwajowi. W zdarzeniu ucierpiało małe dziecko. - Autobus linii 516 zderzył się z tramwajem linii nr 2. Obaj kierujący pojazdami byli trzeźwi. Roczne dziecko zostało przewiezione do szpitala – potwierdził w rozmowie z nami Bartłomiej Śniadała z zespołu prasowego Komendy Stołecznej Policji. Nie wiemy w jakim stanie jest poszkodowane dziecko. Ruch tramwajowy był wstrzymany na czas akcji służb.

Tego samego dnia doszło do innego dramatycznego zdarzenia. Przy ul. 1 sierpnia rowerzystka wioząca małą dziewczynkę wjechał rowerem pod busa. Więcej przeczytasz TUTAJ.

Sonda
Czy byłeś/aś kiedyś świadkiem wypadku?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany