Zabił siostrę i jej syna siekierą! Nowe fakty w sprawie brutalnego morderstwa na Białołęce

i

Autor: Tadeusz Mróz, SHUTTERSTOCK

Zatrzymany usłyszał zarzut

Zabił siostrę i jej syna siekierą! Nowe fakty w sprawie brutalnego morderstwa na Białołęce

2023-02-27 20:04

Nowe fakty w sprawie przerażającego mordu na Białołęce. Mężczyzna, którego policja znalazła w domu z podciętymi żyłami, usłyszał zarzut podwójnego zabójstwa. Gdy on siedział zakrwawiony w fotelu, obok niego leżały dwa ciała. Prawdopodobnie około 40-letni mężczyzna zamordował swoją 50-letnią siostrę i jej około 20-letniego syna, przy użyciu siekiery, którą policja znalazła przy mordercy.

Zatrzymany usłyszał zarzut

Około 40-letniego mężczyznę prokuratura oskarża o morderstwo. - Został odnaleziony jako trzecia osoba na miejscu zdarzenia. Postawiono mu zarzut podwójnego zabójstwa. Sąd zastosował wobec podejrzanego areszt na okres trzech miesięcy – przekazała rzeczniczka prasowa Prokuratury Okręgowej Warszawa-Praga Katarzyna Skrzeczkowska.

Potworne morderstwo na Białołęce?

A mowa o mrożącym krew w żyłach odkryciu, którego policjanci dokonali w ubiegły czwartek. Do domu jednorodzinnego na Białołęce weszli przez balkonowe okno z pomocą strażaków. Znaleźli tam dwa ciała. Na parterze leżała około 50-letnia kobieta, a na piętrze około 20-letni mężczyzna. W fotelu siedział napastnik, który podciął sobie żyły, ale udało się go uratować. Zmarli to siostra oprawcy (pracownica banku) i jej syn (student).

Zamordował siekierą? Będzie sekcja

Śledczy podejrzewają co mogło być prawdopodobnym narzędziem zbrodni. - Na miejscu zdarzenia zabezpieczono siekierę – dodała prokurator. Dokładną przyczynę śmierci ma potwierdzić sekcja zwłok.

Czy tu doszło do potwornego morderstwa? W domu na Białołęce znaleziono dwa zakrwawione ciała
Sonda
Czy oskarżony o morderstwo powinien - niezależnie od stanu zdrowia - trafić do więzienia?
Nasi Partnerzy polecają