Zgotował piekło rodzinie. HORROR trwał kilka lat

2021-01-27 16:00
Zgotował piekło rodzinie. HORROR trwał kilka lat
Autor: KPP w Otwocku zatrzymany mężczyzna

Kilka długich lat trwał koszmar rodziny spod Warszawy. 39-letni mąż i ojciec nie miał litości dla najbliższych. Jego agresja była nie do zniesienia. W końcu miarka się przebrała. Podczas kolejnej awantury jego żona powiedziała „dość!” i wezwała na pomoc policję. Czy to już koniec ich cierpienia?

Niedzielna awantura domowa

Jak długo można żyć w strachu o siebie i swoje dzieci? Ta kobieta żyła kilka lat, zanim powiedziała "dość" i zgłosiła sprawę przemocy domowej na policję. W niedzielę 24 stycznia dyżurny z komisariatu w Józefowie dostał zgłoszenie o awanturze domowej, którą wszczął pijany mężczyzna. Policjanci natychmiast pojechali na miejsce. - Na miejscu policjanci w rozmowie ze zgłaszającą ustalili, że jej mąż bezpodstawnie wszczął awanturę domową, w trakcie której był w stosunku do niej i ich nieletnich dzieci agresywny, wyzywał ich słowami wulgarnymi oraz zamykał w pokojach, ograniczając poruszanie się. Ponadto kobieta dodała, że mężczyzna znęca się nad nią i dziećmi od kilku lat - wyjaśniła sierż. sztab. Paulina Harabin z otwockiej policji.

Znęcał się przez długi czas

Funkcjonariusze zatrzymali nietrzeźwego 39-latka, który również w ich obecności nie panował nad emocjami i był awanturniczy. Jego żona postanowiła uwolnić się od przemocy męża i złożyła zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa znęcania się nad nią i jej nieletnimi dziećmi. - Śledczy w trakcie niezwłocznie podjętych czynności, zebrali bardzo bogaty materiał dowodowy, który wykluczał wszelką wątpliwość, że mężczyzna po raz kolejny może być agresywny i nieobliczalny w stosunku do członków rodziny - przekazała sierż. sztab. Harabin.

39-latek z zarzutami

Dzień po zatrzymaniu 39-latek usłyszał dwa zarzuty: znęcania się psychicznego i fizycznego nad żoną i dziećmi, a ponieważ złamał kobiecie rękę, usłyszał również zarzut naruszenia jej narządów ciała. Co więcej, sąd przychylił się do wniosku policji i prokuratury o tymczasowe aresztowanie agresywnego mężczyzny. Najbliższe trzy miesiące spędzi on zatem za kratami. Grozi mu kara do 8 lat więzienia.

Przystawił jej śrubokręt do szyi i chciał zgwałcić
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE