Wielka kradzież w Galerii Mokotów. Łupem padło 100 tysięcy DOLARÓW! Sprawca jest poszukiwany

2021-01-27 9:49
Wielka kradzież w Galerii Mokotów. Łupem padło 100 tysięcy DOLARÓW! Sprawca jest poszukiwany
Autor: Marcin Wziontek zdjęcie ilustracyjne

Zuchwała kradzież w Galerii Mokotów w Warszawie. Jednemu z mieszkańców stolicy skradziono torbę, w której było około 100 tysięcy dolarów. Na miejsce natychmiast wezwano policję, zabezpieczono ślady i monitoring, ale sprawcy nie udało się złapać. Teraz trwają jego poszukiwania.

Do zdarzenia doszło we wtorek, kilka minut po godzinie 16 w garażu Galerii Mokotów. Informacje potwierdza w rozmowie z Super Expressem podkom. Robert Koniuszy z policji na Mokotowie. I zaznacza, że nie doszło do napadu, a jedynie kradzieży dużej ilości pieniędzy. Jak przekazał rzecznik funkcjonariuszy, mieszkaniec Warszawy wracał do samochodu z torbą, w której było 100 tysięcy dolarów.

W pewnym momencie zobaczył, że koło w jego samochodzie jest przebite. Mężczyzna zostawił torbę na siedzeniu w samochodzie i zaczął przyglądać się swojemu pojazdowi, by sprawdzić, jakie są uszkodzenia. - Gdy podniósł głowę, okazało się, że torby z pieniędzmi już nie ma. Poszkodowany powiadomił policję - relacjonuje podkom. Koniuszy. 

Na miejsce przyjechali funkcjonariusze, którzy zabezpieczyli ślady oraz monitoring, który znajdował się na podziemnym parkingu galerii. Sprawcy nie udało się złapać pomimo obławy. - Trwa ustalanie, kto mógł dopuścić się tej kradzieży - dodaje Koniuszy.

Wilanów walczy o ciszę! Mieszkańcy chcą ekranów na Południowej Obwodnicy Warszawy
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE