Ada Fijał zdradza czego nie mówią kobiety!

2013-05-13 19:16

Ada Fijał znana jest przede wszystkim z duetu z Joanną Horodyńską, z którą ocenia modowe wpadki gwiazd. Jednak aktorka udowodniła ostatnio, że ma poczucie humoru i duży dystans do siebie. Razem z ekipą Abstrachuje.TV stała się gwiazdą Internetu.

Ada Fijał zaprezentowała się w całkiem nowej odsłonie. Gwiazda znana z kilku seriali, a także z duetu z Joanną Horodyńska, z którą ocenia modowe wpadki gwiazd udowodniła, że ma do siebie dystans.

>>> Ada Fijał: Moda jest jak psychologia

Takiej Ady Fijał jeszcze nie znacie. Celebrytka podjęła współpracę z twórcami Abstrachuje.TV i świetnie się przy tym bawi. Czego nie mówią: kobiety to filmik, w którym aktorka w krzywym zwierciadle opowiada o facetach i nieudanym seksie.

- Poprzebierana w cudaczne peruki, wystylizowana na "faszyn from Raszyn", znacznie lepiej niż niejeden lansowany kabareciarz czy głupawe pismo kobiece - tak na łamach magazynu Party ocenie jej występ Karolina Korwin Piotrowska.

Widzieliście już filmik Czego nie mówią: kobiety z Adą Fijał?

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE