Agata Młynarska wróciła do Polski. "Chaos i masakra" podsumowała dziennikarka

2021-09-21 10:25
Agata Młynarska wróciła do Polski. Chaos i masakra podsumowała dziennikarka
Autor: akpa

Agata Młynarska właśnie wróciła z Hiszpanii. To co zastała w kraju wywołało u niej prawdziwy szok. Nie spodziewała się takiej sytuacji. Zaalarmowała nawet odpowiedni służby, ale to nic nie pomogło. Prezenterka jest oburzona.

Agata Młynarska wraz z mężem wypoczywała w słonecznej Hiszpanii. Para jednak musiała wrócić do Polski. Nie spodziewali się jednak tego co zastaną na lotnisku Chopina w Warszawie. Prezenterka postanowiła zrobić zdjęcie i opisać całą sytuację na Instagramie. Odzew internautów było ogromny.

Młynarska oburzona sytuacją na lotnisku

Tłumy pasażerów, osoby bez maseczek - taki właśnie widok uwieczniła na swoim zdjęciu prezenterka. Od razu wrzuciła to na swój profil na Instagrama, a we wpisie podzieliła się swoim wrażeniami.

"Rzeczywistość rodem z Mrożka! Pod głośnikiem, z którego płyną zalecenia o dystansie i zagrożeniach epidemiologicznych Lotnisko Chopina zagoniło wszystkich pasażerów z różnych destynacji i postanowiło wpuszczać po jednej osobie. Krzyki, pogróżki na nic się zdały. Została stworzona sytuacja zagrożenia, zwłaszcza, że maski u niektórtych pasażerów są pojęciem względnym i krążą luźno po różnych częściach twarzoczaszki", napisała.

Młynarska postanowiła zainterweniować i poinformowała o całej sytuacji odpowiednie służby. Te jednak nie zamierzały nic z tym zrobić.

"Dzwonimy na Lotnisko - nie wiedzą nic o tym, mówią, że to sprawa straży. Pytamy Straży, mówi, że to nie ich wina! Ot i prawda o zarządzaniu kryzysowym. A na koniec i tak mnie nikt nie sprawdzał i o żaden kod qr nie pytał🙈🙈🙈🙈", dodała.

ZOBACZ KONIECZNIE: Agata Młynarska jest poważnie chora. W Hiszpanii nie zdołali jej pomóc. Cała nadzieja w polskich lekarzach

Fani zauważają, że to polska codzienność

Agata była oburzona tym co działo się na lotnisku, ale wielu jej fanów zauważa, że takie sceny dzieją się codziennie na przykład w metrze, czy innej komunikacji miejskiej.

"Pani Agato to norma, warszawskie metro juz czesto bez masek… bo i po co😢"

"Podczas podróży komunikacja miejska to samo.... kazdy na kazdego sie pcha, kazde miejsce siedzace zajete🤦🏽‍♀️"

"Tak samo wyglądają szkolne korytarze… codziennie."

Agata Młynarska o swoich chorobach: Jestem w trakcie leczenia biologicznego
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE