Agata Rubik trafiła na ostry dyżur w Stanach Zjednoczonych! Szpital wystawił jej rachunek!

2023-11-29 19:05

Agata i Piotr Rubik jakiś czas temu zdecydowali, że będą kontynuować swoje życie w Stanach Zjednoczonych. Żona kompozytora bardzo szczegółowo relacjonuje życie za oceanem. Ostatnio miała problemy z oczami i trafiła na ostry dyżur. Za taką wizytę w Stanach trzeba jednak zapłacić! Zobaczcie, jaki rachunek wystawił jej szpital!

Agata Rubik

i

Autor: AKPA

Niedawno Piotr i Agata Rubikowie podjęli bardzo ważną decyzję. Małżeństwo postanowiło całkowicie odmienić swoją rzeczywistość i przeprowadzić się do Stanów Zjednoczonych. Całą rodzina wyemigrowała do Miami, gdzie córki pary będą kontynuowały naukę, a rodzice spróbują rozkręcić swoje kariery za oceanem. Na co dzień influencerka relacjonuje swoje życie w Stanach Zjednoczonych w mediach społecznościowych. Ostatnio trafiła na ostry dyżur bowiem miała problemy z oczami. Teraz szpital wystawił jej rachunek! Poznajcie kwotę!

Agata Rubik trafiła na ostry dyżur. Szpital wystawił jej rachunek

Niedawno Agata Rubik miała problemy z oczami. Musiała trafić na amerykański SOR. W Stanach taka wizyta jest płatna. Teraz żona kompozytora poznała kwotę, jaką będzie musiała zapłacić. Jak sama przyznaje, obawiała się zdecydowanie wyższej kwoty. Ostatecznie jej rachunek opiewał na kwotę 200 dolarów.

- Straszyliście mnie, ale nie jest tak źle, jakby być mogło - podsumowała w social mediach.

Zobacz poniższą galerię:

Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają