Ania z "Sanatorium miłości" chce wylecieć do Stanów?! Nie ma mowy o związku na odległość

2022-05-26 18:00
Ania z Sanatorium miłości chce wylecieć do Stanów?!
Autor: AKPA

Ania i Piotr z "Sanatorium miłości" jakiś czas temu zasugerowali internautom, że ich miłość to już przeszłość. Wszystko przez to, że rozminęli się w swoich oczekiwaniach dotyczących wspólnej przyszłości. Teraz okazuje się, że to nie był jedyny powód. Ania planuje wylot do Stanów Zjednoczonych, a Piotr nie wyobraża sobie związku na odległość.

Ania i Piotr w 4. sezonie "Sanatorium miłości" niemal od razu wpadli sobie w oko. Po kilku randkach wiedzieli już, że to miłość. W finałowym odcinku kuracjusz uklęknął przed swoją wybranką i poprosił ją o rękę. Para zakochanych obiecywała, że nie będą zwlekali ze ślubem. Niestety, od ostatniego odcinka, który nagrywany był w okolicach jesieni, w życiu Ani i Piotra wiele się zmieniło. Internauci zaczęli nawet spekulować, że para postanowiła się rozstać.  Z wywiadu, którego ta dwójka udzieliła portalowi Telemagazyn.pl dowiadujemy się, że Ania przez chwilę mieszkała u narzeczonego, ale szybko zrozumiała, że życie blisko natury to nie jest to, czego pragnie w życiu. Jak wyznała, brakowało jej przyjaciół i miejskiego zgiełku. Byli kuracjusze zapewnili, że są w przyjacielskich relacjach. Chcieli również dać sobie czas i sprawdzić, czy ich uczucia są prawdziwe.

W rozmowie z tygodnikiem "Na żywo" okazuje się jednak, że raczej nie ma dużych szans na powrót. Piotr wyznał, że różnice w tym, jak widzą wspólną przyszłość są zbyt duże. Najwyraźniej mężczyzna przyjął do wiadomości to, że jego wybranka chce być wolna. Jakby tego było mało, Ania planuje wylecieć na kilka miesięcy do Stanów Zjednoczonych.

- Tak długa rozłąka jest za trudna na początkowym etapie znajomości. [...] To była decyzja dojrzała. Nie chcemy zamykać sobie szansy na poznanie kogoś i nowe uczucie - powiedział Piotr w tej samej rozmowie. 

Mężczyzna ma jasne oczekiwania co do partnerki. Chciałby, żeby była przy nim i dbała o ognisko domowe. Podkreślił jednak, że Ania zawsze będzie mogła na niego liczyć. Piotr był przy niej, gdy musiała poddać się zabiegowi, a także pomagał jej, kiedy dochodziła do siebie już po operacji. Ta dwójka pozostaje w przyjacielskich stosunkach. Piotr nie rozważa na ten moment układania sobie życia z nową osobą.

- Dla Ani zawsze będzie miejsce w moim sercu. Mam nadzieję, że kiedyś z kimś stworzę coś wyjątkowego. Ale nigdy nie mówmy "nigdy". Nie wiadomo, co będzie, jak Ania wróci zza oceanu - dodał.

Seniorka dodała, że przeżyła z Piotrem piękny czas i życzy mu jak najlepiej. Myślicie, że ścieżki tej dwójki jeszcze się przetną?

Zobacz zdjęcia z finału 4. sezonu "Sanatorium miłości"!

Uzdrowisko. Pikantne sekrety nowego serialu TVP z gwiazdami Sanatorium miłości
Sonda
Myślisz, że Ania i Piotr z "Sanatorium miłości" będą razem?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE