Anna Samusionek nago niczym 19-letnia muza słynnego malarza. Zaprosiła do zagadki

2024-04-22 22:00

"Śniadanie na trawie" to jeden z najsłynniejszych obrazów świata. W 1863 roku namalował go francuski malarz Édouard Manet (61 l.). Wiadomo, że do postaci nagiej kobiety pozowała modelka i malarka Victorine Meurent (+83 l.). Anna Samusionek ujawniła, że była modelką polskiej wersji "Śniadania na trawie"!

Anna Samusionek morsuje bez majtek!

i

Autor: instagram Anna Samusionek morsuje bez majtek!

- "ŚNIADANIE NA TRAWIE" W ten mroźny kwietniowy piąteczek postanowiłam trochę rozgrzać atmosferę 😉. Zdjęcie zrobione przed wiekami, nie pamiętam niestety autora zdjęcia. Jeśli jesteś tutaj, odezwij się proszę 😊. Wisi to zdjęcie w mojej sypialni, jako obraz. Rozpoznajecie pozostałych uczestników śniadania na trawie? Dawajcie znać i dobrego dnia - napisała na Instagramie aktorka znana z "Na Wspólnej" i pokazała dzieło gdzie jest nago.

Internauci od razu rozszyfrowali Rafała Królikowskiego. Padało także nazwisko Jana Wieczorkowskiego. Anna Samusionek nie potwierdziła, że chodzi jednak o Wieczorkowskiego. Nie podano także personaliów drugiej z kobiet widocznych na zdjęciu. Mamy nadzieję, że aktorka niebawem poda nazwiska nierozszyfrowanych osób.

Anna Samusionek mogła liczyć w komentarzach na pochwały swojej urody. - Jest Pani jak wino - im starsza, tym seksowniejsza. Wierzę, że najbardziej gorąca i odważna scena dopiero przed Panią - czytamy. - Pani Aniu Pani jest jak Pola Raksa, niezależnie od wieku, piękna, zmysłowa i niezwykle urzekająco kobieca - dodała internautka.

Córka Anny Samusionek pokazała muskuły. Trenuje specjalny taniec

QUIZ Na Wspólnej. Zięba, Brzozowski czy Hoffer? Jak mają na nazwisko bohaterowie serialu TVN?

Pytanie 1 z 18
Maria (w tej roli Bożena Dykiel) "Na Wspólnej" ma na nazwisko:
Pochodzi z aktorskiej rodziny i sama była gwiazdą Na wspólnej. Nagle usunęła się w cień

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki