Bieniuk w PRZEŚWITUJĄCEJ bluzce, ale to dekolt Gąsiewskiej skradł show!

2023-03-10 21:00

Piątkowy wieczór celebrytki spędziły na imprezie jednej z marek urodowych. Na ściance do obiektywów fotoreporterów wdzięczyły się m.in. Oliwia Bieniuk (23 l.), Wiktoria Gąsiewska (24 l.), Magdalena Stępień (29 l.) czy Jessica Mercedes (30 l.). Która wypadał najlepiej?

Niektórym wydaje się, że gwiazdy z utęsknieniem wyczekują piątkowych wieczorów, by odpocząć od pracy i chałturzenia na ściankach. Prawda bywa jednak zupełnie inna. Udowodniły to celebrytki, które odpicowane jak na pokazy mody w Paryżu przybyły na event marki produkującej produkty do makijażu. Fotoreporterzy mieli ręce pełne roboty, bo panie naprawdę się postarały i zaszalały.

Oliwia Bieniuk w PRZEŚWITUJĄCEJ bluzce, ale to dekolt Wiktorii Gąsiewskiej skradł show!

Wiktoria Gąsiewska pojawiła się na imprezie w czarnej sukni z licznymi wycięciami - ten najważniejszy był w okolicach dekoltu, który młoda aktorka eksponowała, jak tylko mogła. Pięknie wykonturowany robił wrażenie, co widać po zdjęciach, które znajdziecie w powyższej galerii.

Na odważną stylizację zdecydowała się również Oliwia Bieniuk. 20-latka, która dopiero wkracza w show-biznes, już prowokuje - do czarnego garnituru dopasowała prześwitujący top.

Trendami zaczerpniętymi prosto z paryskich wybiegów inspirowała Jessica Mercedes, która jeszcze kilka dni temu brylowała na pokazie Chanel. Oprócz wymienionych pań na ściance pozowały również: Malwina Wędzikowska, Urszula Dębska czy Magdalena Stępień.

Która zasłużyła na miano ikony stylu?

Sonda
Głęboki dekolt i odsłonięty brzuch u 17-latki - tak czy nie?

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki