Peszek i Pazura pojawią się w Milionerach! Kiedy obejrzymy odcinek z ich udziałem?

i

Autor: AKPA/Niemiec

Peszek i Pazura pojawią się w "Milionerach"! Kiedy odcinek z ich udziałem?

2022-05-23 17:39

W "Milionerach" pojawili się niecodzienni goście! Błażej Peszek brylował w towarzystwie taty, uznanego aktora teatralnego oraz filmowego, Jana Peszka. Na planie zdjęciowym u boku Huberta Urbańskiego stanęła też inna, znana rodzina. Cezary Pazura i Anastazja Pazura także wystąpili w programie! Kiedy obejrzymy odcinek z ich udziałem?

Błażej Peszek i Jan Peszek pojawią się w "Milionerach"! Kiedy?

"Milionerzy" to jeden z najpopularniejszych programów na antenie telewizji TVN. Choć uczestnicy zazwyczaj wyłaniani są na drodze castingu, podczas specjalnych odcinków o fortunę walczą również znane gwiazdy! Tym razem na planie "Milionerów" pojawili się Błażej Peszek ze swoim tatą, Janem Peszkiem.

Niemal cała rodzina Peszków przejawia zdolności artystyczne. Maria Peszek, znana ze swojej twórczości muzycznej, jak i kontrowersji, wybrała podobną ścieżkę kariery, jak jej znany tata. Jan Peszek, wybitny aktor teatralny i filmowy, zainspirował także swojego syna. Błażej Peszek ma na koncie wiele uznanych ról filmowych.

Z rodzinnej tradycji wyłamała się, póki co, jedynie wnuczka Jana Peszka, Zofia Peszek. Choć z powodzeniem próbowała swoich sił w aktorstwie, zdecydowała się podążać w życiu inną drogą. Obecnie jest studentką fizjoterapii, a jedną z jej pasji jest pole dance.

Cezary Pazura i Anastazja Pazura na planie "Milionerów". W którym odcinku wystąpią?

Na planie specjalnego odcinka "Milionerów" pojawiła się także inna znana rodzina. Anastazji Pazurze towarzyszył jej tata, Cezary Pazura. 32-letnia córka aktora to najstarsza latorośl Cezarego Pazury. Zostawiona przez matkę, kiedy miała zaledwie 4 lata, była w dużej mierze samotnie wychowywana przez gwiazdora. Choć w udzielanych wywiadach przyznawała, że ich stosunki nie zawsze były ciepłe, to już przeszłość!

Obecnie, jak widać było na planie "Milionerów", znany tata i córka są w bardzo dobrej komitywie. Czy uda im się wspólnie poradzić sobie z podchwytliwymi pytaniami podczas specjalnego odcinka "Milionerów" z okazji Dnia Dziecka? To okaże się już na antenie TVN 1 czerwca!

Anastazja Pazura to dziś już dorosła kobieta! A jak wyglądała Doda, kiedy była dzieckiem? Zobacz w naszej galerii nigdzie do tej pory niepublikowanych zdjęć, jak wyglądało dzieciństwo gwiazdy.

Błażej Peszek i Anastazja Pazura w "Milionerach". Kiedy emisja specjalnego odcinka programu?

Z jakiej okazji do "Milionerów" zaproszono znane gwiazdy z ich pociechami? Na planie programu pojawili się Jan i Błażej Peszkowie oraz Cezary Pazura z córką, Anastazją. Okazuje się, że zdjęcia nagrywano do specjalnego odcinka "Milionerów". Emisja "rodzinnego" odcinka programu planowana jest 1 czerwca, na Dzień Dziecka.

Czy barokową modę pokochałyby dzisiejsze gwiazdy? Co sądzi Alek Rogoziński, autor "Skradzionego klejnotu"?
Sonda
Oglądasz program "Milionerzy"?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE