Britney Spears znów pod kuratelą? Rodzina boi się, że inaczej gwiazda umrze. Jest bardzo źle!

i

Autor: Instagram Britney Spears znów pod kuratelą? Rodzina boi się, że inaczej gwiazda umrze. Jest bardzo źle!

Sensacyjna informacja

Britney Spears niedawno uwolniła się od ojca, a teraz taka nowina. Fani są wniebowzięci!

2023-07-11 22:18

Britney Spears to jedna z najpopularniejszych wokalistek na świecie. Do niedawna głośno było o niej w kontekście walki o wyjście spod kurateli ojca. Teraz w życiu gwiazdy szykuje się kolejne wielkie wydarzenie. Wielu fanów czekało na ten moment. Poznajcie szczegóły!

Britney Spears swoją sławę zyskała już w latach 90. Wokalistka wydała wówczas singiel "Baby one more time". Piosenka była hitem, wielu z nas nuci ją nawet do dzisiaj. Wielki sukces odniosły kolejne single wokalistki. “Toxic”, “Oops!… I did it again”, “Everytime”. Ostatnie lata jednak nie należały do kolorowych. Piosenkarka była pod kuratelą swojego ojca, teraz wydaje się, że wychodzi na prostą i szykuje dla fanów wielką niespodziankę. Poznajcie szczegóły!

Britney Spears wydaje książkę. Znamy datę!

W 2008 roku Britney trafiła pod opiekę ojca. Kuratela, jaką Jamie Spears sprawował nad swoją słynną córką, trwała 13 lat i zakończyła się w listopadzie 2021 roku. Od dwóch lat wokalistka może sama o sobie decydować. We wtorek opublikowano okładkę jej autobiografii. Książkę będzie się nazywać "The Woman in me”. Premiera w USA zaplanowana jest na 24 października. Autobiografia będzie opowiadać o tym, o czym nie mogła mówić przez ostatnie 10 lat, kiedy była pod kuratelą ojca.

Zobacz poniższą galerię: Britney Spears chwali się, że utyła. "Przynajmniej mam tyłek". Wije się po podłodze i tańczy z psami 

Fotograf Britney Spears zdradza szczegóły jej ślubu. Wokalistka zaufała Polakowi!
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany