Cała prawda o związkach Gabriela Seweryna. Przyjaciółka rodziny ujawnia intymne szczegóły z życia projektanta

2023-12-09 4:34

Gabriel Seweryn (†56 l.) był kolorowym ptakiem polskiego show-biznesu. Poznaliśmy go w 2016 r., gdy został gwiazdą show „Królowe życia". W programie wystąpił u boku ówczesnego ukochanego - Rafała Grabiasa (40 l.). Ich życie wydawało się sielanką - dzielili swoje pasje, podróżowali, mieli niezwykle bogate życie towarzyskie. Kiedy w 2021 r. okazało się, że nie są razem, projektant z Głogowa wyjawił wstrząsającą prawdę o ich relacji. Prawdziwe szczęście odnalazł u boku dużo młodszego od siebie Kamila Biełę (31 l.). Niestety, nie dane im było długo cieszyć się sobą. W ubiegłym tygodniu Gabriel zmarł.

Gabriel Seweryn z Królowych życia zabrany przez pogotowie

i

Autor: AKPA

Jeśli wierzyć w zapewnienia Gabriela Seweryna - trwający 18 lat związek z Rafałem Grabiasem od wielu lat miał być fikcją. Udział w programie miał im pomóc.

- Najzwyczajniej w świecie utrzymywałem fikcję, z której - mimo wielkich chęci - nie potrafiłem się wyzwolić. Potrzebowałem specjalistycznej pomocy i skończyłem u psychiatry. Pan doktor Jakub Nestorowicz z Centrum Psychiatrii i Psychoterapii Koszykowa w Warszawie uratował mi życie! Miesiącami za rączkę wyprowadzał mnie z toksycznego związku. Nie obyło się bez psychotropów - ujawnił w jednym z wywiadów. - Nie ja pierwszy dopuściłem się zdrady. Nie mówiąc już o tym, że w moim związku od sześciu lat nie było seksu - dodał.

Po tych słowach były partner zagroził Sewerynowi pozwem o zniesławienie. Wtedy też projektant zdecydował się nie wypowiadać publicznie o swoim ex. W tym czasie zaczął budować nowy związek. Kamil Bieła skradł jego serce.

- Wniósł w moje życie radość, bez niego byłbym pewnie sfrustrowanym starszym panem. Narzekałbym na wszystko i marudził. A tak jestem pełen wigoru i chęci do życia - mówił w wywiadzie dla myglogow.pl. Wspominał także, że muszą mierzyć się z ogromnym hejtem ze strony internautów i ludzi na ulicach. - Na własnej skórze odczuwam uprzedzenie i wrogość do osób homoseksualnych. Myślę, że pod tym względem jest teraz gorzej niż za komuny. Ale ja nie zamierzam ukrywać się ze swoją miłością! - tłumaczył.

Gabriel Seweryn i jego partner chcieli żyć w trójkącie!

Przed śmiercią, Gabriel zdradził, że z Kamilem, chcieli otworzyć się na osobę trzecią. - Znam małżeństwa heteroseksualne, w których on czy ona latami mają kochanków i kochanki. Nie brakuje też związków, gdzie rodzą się dzieci pozamałżeńskie. I jakoś to nikogo nie gorszy. Wśród gejów takie sytuacje również się zdarzają. Powiem wprost - obecnie jesteśmy z Kamilem na etapie poszukiwania trzeciego partnera - oświadczył.

Cała prawa o związkach Gabriela Seweryna. Przyjaciółka rodziny ujawnia intymne szczegóły z życia projektanta

W szczęście pary nie wątpiła ich przyjaciółka Ewelina Ruckgaber. Aktorka zapewniała, że relacja Seweryna i Grabiasa nie była sielanką. „Gdy ostatni raz widziałam się z Gabrielem, to powiedział mu jasno i wprost: „Ewelina! Ja nie chcę mieć kontaktu z tym człowiekiem! On zniszczył mi życie. Kocham mojego partnera Kamila i błagam, jak spotkasz Rafała, to do niego nie podchodź" - to są jego słowa. Trochę dużo jest negatywnych komentarzy odnośnie Kamila, nie wiedziałam, że tak dużo osób uważa, że to on sprowadzał Gabriela na złą drogę. Ja widziałam w nich zakochanych ludzi. I przede wszystkim liczyłam się ze zdaniem Gabriela, że go kocha i że chce uszanowania jego decyzji" - przyznała.

QUIZ. "Królowe Życia" skradły serca milionom widzów! Wynik 10/10 to OBOWIĄZEK dla prawdziwych fanów

Pytanie 1 z 10
Najlepszym przyjacielem Dagmary w programie był
Nasi Partnerzy polecają