Dagmara Kaźmierska i Jacek Wójcik dostaną wspólny program?! Szykuje się prawdziwa petarda!

i

Autor: AKPA Dagmara Kaźmierska i Jacek Wójcik dostaną wspólny program?! Szykuje się prawdziwa petarda!

Będzie hit?!

Dagmara Kaźmierska i Jacek Wójcik dostaną wspólny program?! Szykuje się prawdziwa petarda!

2023-03-04 15:15

Dagmara Kaźmierska i Jacek Wójcik byli jednym z najbarwniejszych duetów programu "Królowe życia", a ich przygody i sprzeczki bawiły do łez miliony widzów. Format z TTV dobiegł już końca, jednak wygląda na to, że ta dwójka wróci niebawem na ekrany. Dagmara opublikowała komentarz, który podsycił emocje fanów!

Dzięki programowi "Królowe życia" Dagmara Kaźmierska stała się prężnie działającą w sieci influencerką, której życie prywatne śledzi ponad 1,1 miliona osób. Nie da się ukryć, że jednym z ciekawszych wątków była jej relacja z Jackiem Wójcikiem. Wielu fanów formatów wprost pisało, że ta dwójka byłaby doskonałą parą. Z czasem przekonaliśmy się jednak, że nie łączy ich nic więcej, niż zażyła przyjaźń.

Dagmara udostępniła ostatnio na swoim profilu na Instagramie nagranie swojej sprzeczki z Jackiem. Początkowo "Królowa życia" robiła przyjacielowi wyrzuty, że ten nie odzywa się do niej miesiącami i dzwoni tylko wtedy, gdy czegoś od niej potrzebuje. Od słowa do słowa między nimi wywiązała się kłótnia, w trakcie której Jacek nazwał ją "głupią, starą i jeszcze do tego przemądrzałą". Z całego zestawu epitetów Dagmara najbardziej obraźliwie odebrała ten, który jest przytykiem do jej wieku. W odwecie kilkakrotnie uderzyła go otwartą ręką w tył głowy, a na końcu sięgnęła po toporek i kilkukrotnie uderzyła nim w telewizor Jacka.

Nagranie z ich ostrej wymiany zdań wywołało niemałe poruszenie w sieci i rozbawiło wielu internautów. Nie ukrywają, że tęsknią za oglądaniem tej dwójki w telewizji.

- Proszę nakręćcie sami Królowe życia. Daga i Jacek, please, jesteście najlepsi! – poprosiła jedna z fanek.

Dagmara postanowiła odpowiedzieć na jej komentarz. 

- I tak będzie, ale pod innym tytułem - napisała tajemniczo.

Fani zaczęli dopytywać, czy to oznacza, że Dagmara i Jacek dostaną swój własny, nowy program w telewizji.

- Jeszcze nic nie mówimy. Na razie macie nas tutaj. A co będzie – zobaczymy - skwitowała Dagmara.

Myślicie, że ich wspólny program okazałby się hitem?

Nasi Partnerzy polecają