Kaźmierska obsypana kwiatami na treningu. Razem z Hakielem taszczą bukiety do auta. W tamtym roku galopowała na gigantycznym dinozaurze [ZDJĘCIA]

2024-04-12 21:04

Tegoroczne urodziny Dagmara Kaźmierska spędziła na sali treningowej. Królowa życia pilnie trenuje do kolejnego odcinka "Tańca z gwiadami", do którego przygotowuje aż dwie choreografie. W urodzinowej relacji z parkietu zapowiedziała, że postara się o dwie czterdziestki od sędziów. Pochwaliła się także podarkami, które później Marcin Hakiel taszczył do samochodu gwiazdy. Zobaczcie, jak Dagmara Kaźmierska spędziła 49 urodziny.

Dagmara kaźmierska skończy 49 lat. Urodziny bez imprezy?

Dagmara Kaźmierska, nie zważając na kontrowersje związane z jej udziałem w "Tańcu z gwiazdami" pilnie trenuje do kolejnego odcinka show. Tym razem ma do przygotowania aż dwa tańce - zgodnie z regułami programu, pary które zostały w programie po półmetku, na parkiet wychodzą dwa razy, prezentując dwie różne choreografie. To sprawia, że pracy jest znacznie więcej niż dotychczas. Z tego powodu królowa życia nie świętuje hucznie 49. urodzin. - Mamy teraz dwa tańce do przygotowania, a ja miałam przecież z jednym tańcem ogromne problemy, żeby go ogarnąć, a co dopiero z dwoma. Urodziny miną jak każdy normalny dzień. W przyszłym roku będę świętować okrągłą 50-tkę. Teraz nie ma na to czasu - wyjasniła w rozmowie z Party.

Dagmara Kaźmierska obsypana kwiatami na treningu do TZG

Rodzina, przyjaciele, współpracownicy i fani zadbali o to, by poczuła się w tym dniu wyjątkowo. Od samego rana dostawała życzenia od fellowersów na Instagramie, którymi pochwaliła na InstaStory. Na sali treningowej czekały na nią z kolei przepiękne bukiety kwiatów- od Marcina Hakiela, Tomasza Barańskiego i pozostałych współpracowników. Było ich tak dużo, że gwiazda musiała skorzystać z pomocy swojego tanecznego partnera, by donieść je do samochodu. W naszej galerii możecie zobaczyć zdjęcia z przepięknymi bukietami. Dagmara wygląda na bardzo szczęśliwą, mimo braku hucznej imprezy.

Conan złożył mamie życzenia z okazji OSIEMNASTYCH urodzin

O życzeniach dla mamy nie zapomniał oczywiście także Conan, który już z samego rana przypomniał wszystkim o "18. urodzinach mamy". Ciekawi jesteśmy, czy Dagmara pochwali się prezentem urodzinowym od syna. W ubiegłym roku zachwycała się gigantycznym dnozaurem: "Coś kulawo biega tym mój dinozaur. Najlepszy prezent urodzinowy od Syncia" pisała pod nagraniem, na którym galopowała na wielkim dmuchanym potworze. Ciekawe, co Conan wymyśli, na przyszłoroczną 50-tkę mamy.  A zapowiada się wystawnie. "Tak, myślałam, że już pięć dych, cholera. Dobrze, że nie, bo to koszta, na 50-tkę trzeba bibę zrobić, dobrze, że to dopiero za rok - przynała w rozmowie z Vivą Dagmara. 

Dagmara Kaźmierska kiedyś i dziś. Tak zmieniła się najpopularniejsza Królowa Życia

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki