Doda

i

Autor: Akpa Doda

Odważne wyznanie

Doda wyjawiła, jaki seks lubi. Będziecie w szoku. Nietypowe upodobania

2022-10-01 15:30

Doda (38 l.) szuka miłości w nowym reality show Polsatu "Doda. 12 kroków do miłości". W każdym odcinku piosenkarka omawia randki, które odbyła, z psychologiem. Ten ani trochę nie skrępował gwiazdy, gdy zapytał o to, jaki seks lubi i co sądzi do sado maso. Wyglądało jednak na to, że to jego zaskoczyła odpowiedź Dody. Zobaczcie fragment programu tuż przed premierą nowego odcinka.

Każdy kolejny odcinek show "Doda. 12 kroków do miłości" przynosi zaskakujące wyznania piosenkarki. Wiadomo, że Doda ma żelazne zasady i już niejednokrotnie mówiła, że do łóżka może iść tylko z mężczyzną, któremu bezgranicznie ufa. Od swoich partnerów wymaga także okazania aktualnych wyników badań. ZOBACZ: Doda wymaga badań lekarskich od swoich kochanków. Zwiastun jej reality show to HIT [WIDEO]

W sobotę 1. października zobaczymy kolejny odcinek programu i poznamy kolejnych dwóch kandydatów, którzy będą walczyć o serce Dody. Wygląda na to, że na jednej z randek Doda otrzymała od uczestnika show nietypowy i odważny prezent. Były to kajdanki oraz... 4-metrowy, skórzany pejcz. Piosenkarka odkryła drugi podarunek dopiero w domu. "No ładny komplecik" - skomentuje prezent na kozetce u psychologa.

Podczas spotkania z psychologiem Doda niespodziewana została zapytana o swój stosunek do sado maso.

- A twój stosunek do sado maso jaki jest? - spytał wprost Leszek Mellibruda.

- Bardzo dobry! - odpowiedziała natychmiast Doda, wywołując zdziwienie na twarzy specjalisty. - Ja lubię ostry seks. Bardzo lubię. Jestem w ogóle taki trochę, wiesz... perwer. Ale ze swoim mężczyzną! - podkreśliła od razu Doda.

Spodziewalibyście się tego po niej?

Zobaczcie wyznanie wideo Dody w przedpremierowym fragmencie programu.

Doda o ostrym seksie
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają