Doda wyjawiła, jaki seks lubi. Będziecie w szoku. Nietypowe upodobania

2022-10-01 15:30

Doda (38 l.) szuka miłości w nowym reality show Polsatu "Doda. 12 kroków do miłości". W każdym odcinku piosenkarka omawia randki, które odbyła, z psychologiem. Ten ani trochę nie skrępował gwiazdy, gdy zapytał o to, jaki seks lubi i co sądzi do sado maso. Wyglądało jednak na to, że to jego zaskoczyła odpowiedź Dody. Zobaczcie fragment programu tuż przed premierą nowego odcinka.

Doda

i

Autor: Akpa Doda

Każdy kolejny odcinek show "Doda. 12 kroków do miłości" przynosi zaskakujące wyznania piosenkarki. Wiadomo, że Doda ma żelazne zasady i już niejednokrotnie mówiła, że do łóżka może iść tylko z mężczyzną, któremu bezgranicznie ufa. Od swoich partnerów wymaga także okazania aktualnych wyników badań. ZOBACZ: Doda wymaga badań lekarskich od swoich kochanków. Zwiastun jej reality show to HIT [WIDEO]

W sobotę 1. października zobaczymy kolejny odcinek programu i poznamy kolejnych dwóch kandydatów, którzy będą walczyć o serce Dody. Wygląda na to, że na jednej z randek Doda otrzymała od uczestnika show nietypowy i odważny prezent. Były to kajdanki oraz... 4-metrowy, skórzany pejcz. Piosenkarka odkryła drugi podarunek dopiero w domu. "No ładny komplecik" - skomentuje prezent na kozetce u psychologa.

Podczas spotkania z psychologiem Doda niespodziewana została zapytana o swój stosunek do sado maso.

- A twój stosunek do sado maso jaki jest? - spytał wprost Leszek Mellibruda.

- Bardzo dobry! - odpowiedziała natychmiast Doda, wywołując zdziwienie na twarzy specjalisty. - Ja lubię ostry seks. Bardzo lubię. Jestem w ogóle taki trochę, wiesz... perwer. Ale ze swoim mężczyzną! - podkreśliła od razu Doda.

Spodziewalibyście się tego po niej?

Zobaczcie wyznanie wideo Dody w przedpremierowym fragmencie programu.

Doda o ostrym seksie

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki