Dominika Gawęda

i

Autor: DECK

Dziwna sytuacja!

Dominika Gawęda namalowała sobie piersi?! Niewiarygodne, co stało się z jej biustem [ZDJĘCIE]

2023-08-23 13:52

Top of the Top Festival w Sopocie przyciągnął największe gwiazdy polskiej muzyki. Podczas drugiego dnia koncertu na scenie mogliśmy zobaczyć między innymi: zespół Lady Pank, Margaret, Agnieszkę Chylińską czy zespół Blue Cafe. Uwagę przykuł biust wokalistki, Dominiki Gawędy. Zobaczcie, co się tam zadziało!

Dominika Gawęda w 2006 roku dołączyła do zespołu Blue Cafe po tym, jak z grupą pożegnała się legendarna Tatiana Okupnik. Artystka rzadko udziela wywiadów i chroni swoją przestrzeń. O jej życiu prywatnym wiadomo niewiele. Na ściance widujemy ją tylko przy okazji wielkich festiwali muzycznych. Nie mogło jej zabraknąć w tym roku na "Top of the Top" Festival. Jej biust przykuł uwagę. Wydarzyło się tam coś dziwnego. Zobaczcie sami!

Dominika Gawęda na ściance w Sopocie. Co stał się z jej biustem. Namalowała sobie piersi?

Dominika Gawęda wraz z zespołem Blue Cafe wystąpiła drugiego dnia festiwalu w Sopocie. Wraz z zespołem wykonała między innymi "You may be in love" i "Zapamiętaj" te hity polska publiczność zna na pamięć. Zespół Pawła Ruraka-Sokala zaskoczył, wykonując premierowy utwór "Niewidzialni". Po występie wokalistka pojawiła się także na ściance i udzieliła kilku wywiadów. Uwagę przykuły jej namalowane piersi. Co się stało z jej biustem? Zobaczcie te zdjęcie!

Zobacz poniższą galerię:

Dominika Gawęda

i

Autor: DECK
Agnieszka Chylińska z nowym tatuażem. Tak zmieniała się wokalistka!
Listen on Spreaker.