Dominika Ostałowska schudła 10 kilogramów na diecie jaskiniowców! Zobacz, na czym polega

i

Autor: AKPA Dominika Ostałowska schudła 10 kilogramów na diecie jaskiniowców! Zobacz, na czym polega

WOW

Dominika Ostałowska schudła 10 kilogramów na diecie jaskiniowców! Zobacz, na czym polega

2023-02-24 10:00

Dominika Ostałowska niedawno skończyła 52 lata i dalej prezentuje się świetnie. Na przestrzeni lat gwiazda "M jak miłość" wielokrotnie eksperymentowała ze swoim wizerunkiem i zaskakiwała sporymi metamorfozami. Jakiś czas temu zdradziła, że schudła aż 10 kilogramów na tzw. diecie jaskiniowców, która cieszy się dość sporą popularnością. Zobaczcie, na czym polega takie odchudzanie.

Dominika Ostałowska zaczęła grać w serialu "M jak miłość" już na samym jego początku, gdy miała zaledwie 29 lat. Na oczach widzów przeobrażała się w dojrzałą, coraz to piękniejszą kobietę i nie raz eksperymentowała ze swoim wizerunkiem. Aktorka dosyć często zmieniała kolor włosów, ostatecznie jednak zawsze wracała do blondu. Ostałowska niechętnie mówi o swoim życiu prywatnym, mimo że budziło wielkie zainteresowanie jej fanów. Swego czasu tabloidy poświęciły wiele miejsca na doniesienia o romansie, w który wdała się na planie serialu "M jak miłość".

Ostałowska, która przeważnie ogranicza się w wywiadach do rozmowy o życiu zawodowym, zrobiła wyjątek w "Pytaniu na śniadanie". W trakcie porannego pasma przyznała się do problemów zdrowotnych.

- W pewnym momencie swojego życia miałam za dużo pracy, za mało snu i serce zaczęło mi bić w tempie 210 uderzeń na minutę, czyli trzy razy szybciej, niż powinno. W dziewięć lat pracowało mi tak, jak innej osobie w ciągu 27 lat - wyznała Dominika.

Problemy zdrowotne i duży stres przyczyniły się do tego, że Ostałowska znacznie przytyła. Przez to zaczęła unikać branżowych spotkań i wyjść, by uniknąć nieprzyjemnych komentarzy pod swoim adresem. W końcu jednak zdecydowała się poprosić o pomoc dietetyka, który ułożył jej specjalny plan żywieniowy. Aktorce udało się zrzucić aż 10 kilogramów i nie uniknęła pytań o sekret swojej metamorfozy. Ostałowska zdradziła, że była na tzw. diecie jaskiniowców, która jakiś czas temu cieszyła się sporą popularnością. Wytłumaczyła też, na czym ona polega.

- Jestem na diecie paleo. To tzw. dieta jaskiniowców: jem dużo warzyw, chude mięso, ryby. Służy mi, bo schudłam już parę kilogramów. Słucham rad specjalistów. Trzy razy w tygodniu także ćwiczę z trenerem - wyznała Dominika.

Zobaczcie na zdjęciach niżej, jak Ostałowska zmieniała się na przestrzeni lat.