Edyta Górniak i Justyna Steczkowska pogodziły się

i

Autor: Akpa Edyta Górniak i Justyna Steczkowska pogodziły się

Będą kłopoty?

Edyta Górniak padnie, gdy dowie się, jakie fantazje ma jej syn! Huczy o tym cały internet

2023-01-30 13:20

Edyta Górniak (50 l.) to niekwestionowana gwiazda polskiej sceny muzycznej, choć ostatnio zrobiło się głośniej o wokalistce z powodu jej kontrowersyjnych wypowiedzi i poglądów, niż głosu jak dzwon, którym może się pochwalić. Teraz na językach jest z kolei 18-letni syn artystki, Allan Krupa. Wszystko przez wiadomość o jego fantazjach! O sprawie huczy cały internet.

Edyta Górniak jest na polskiej scenie muzycznej od wielu, wielu lat. Reprezentowała Polskę na Eurowizji, rozkochując w sobie świat wykonaniem utworu "To nie ja". I choć wówczas nie wygrała, to zajęła wysoką pozycję, a jej kariera ruszyła z kopyta. Dziś o Górniak jest głośno głównie ze względu na kontrowersyjne wypowiedzi i poglądu, ale nawet krytycy przyznają, że artystka nadal ma niesamowite warunki wokalne. Mocno skupiła się też na wspieraniu swojego syna, Allana Krupy, który niedawno skończył 18 lat i stawia pierwsze kroki w show biznesie. Wystąpił nawet na Sylwestrze u boku znanej mamy, choć jego występ wzbudził mieszane uczucia odbiorców. Ostatecznie Allan stara się tworzyć nową muzykę, ale tym razem to nie ona jest powodem, dla którego stało się o nim głośno. Mamy podejrzenie, że Edyta Górniak padnie, gdy dowie się, jakie fantazje ma jej syn. Huczy o tym właśnie cały internet!

Edyta Górniak padnie, gdy dowie się, jakie fantazje ma jej syn! Huczy o tym cały internet

Zaczęło się od niewinnego wpisu na Instagramie. Allan Krupa postanowił odpowiedzieć publicznie na kilka pytań od swoich fanów. Wtedy padło pytanie, które sprawiło, że nawet Pudelek postanowił o nim napisać. To musi oznaczać, że internet huczy!

"Teraz Allan prawdopodobnie z nudów urządził sesję pytań i odpowiedzi. Tam padło dość precyzyjne pytanie: "Chcesz być skuty, ale nie w kajdankach, chyba że w łóżku?". Odpowiedź brzmiała: "Chcem" (pisownia oryginalna). Czy Allanek chce być skuty, ale nie w kajdankach, czy jednak skuty w łóżku... któż to wie? Może dowiemy się z kolejnego singla", zastanawia się Pudelek.

Na załączonym screenie faktycznie widać, że takie pytanie padło. Allan Krupa odpowiedział jednak "chcem", co często jest używane przez nastolatków w prześmiewczy sposób. Prawdopodobnie więc robił sobie po prostu żarty. Ale czy na pewno? Tego nie wie nikt. Edyta Górniak chyba będzie musiała przeprowadzić z nim poważną rozmowę na temat tego, co wypada publikować w sieci, a czego nie. Dajcie znać, co o tym myślicie!

Zobacz również poniższą galerię zdjęć: Synowie pogodzą Górniak i Steczkowską?

Sonda
Uważasz, że Allan Krupa chce wywołać skandal?
Edyta Górniak woli pracować z Rodowicz niż Steczkowską

Jak polscy geje radzą sobie z homofobią? Gdzie czują się najbezpieczniej i jak szukają miłości?

Posłuchaj rozmowy z seksuologiem!

Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany