Elżbieta Romanowska - więcej ciałka do kochania

i

Autor: AKPA

WOW!

Elżbieta Romanowska na sopockiej plaży. Zadziwiające komentarze internautów!

2022-09-03 5:29

Ela Romanowska (39 l.) postawiła na wypoczynek nad Bałtykiem. Jej zdjęcia z sopockiej plaży obiegły internet i doczekały się wielu komentarzy… na szczęście dominowały pozytywne wypowiedzi na temat wyglądu aktorki!

Gwiazda takich seriali jak „Ranczo”, „2XL” czy „Barwy szczęścia” cieszyła się w Sopocie ostatnim powiewem lata. Spędziła na plaży kilka godzin. Internauci są zachwyceni swobodą i naturalnością artystki. W sieci aż roi się od miłych słów pod zdjęciami Elżbiety Romanowskiej.

- Gdyby wszyscy byli jednakowi, szczupli i piękni byłoby nudno - bardzo dobrze, że dobrze czuje się we własnym ciele, Życie jest jedno – napisała Anna pod naszym artykułem z galerią gorących zdjęć.

- Taka się urodziła i za wiele nie schudnie co by nie robiła, a mi nie przeszkadza – komentuje Ewa.

- I fajnie. Każdy jest inny. A wszystkim fit niech kompleksy zjedzą radość życia - dodaje Lena.

Jak to się mówi, kochanego ciała nigdy za wiele. Sama zainteresowana wielokrotnie podkreślała, że w pełni akceptuje swój wygląd. Z pewnością dzięki temu, że jest dość charakterystyczna i trudno jej nie zauważyć, otrzymała niejedną rolę, na którą nie mogłaby liczyć, gdyby nosiła rozmiar XS. Udowadnia też na każdym kroku, że kobieta nosząca rozmiar XXL też może być modna i seksowna! Dodatkowym atutem Eli Romanowskiej jest także jej piękny i życzliwy uśmiech.

Katarzyna Cichopek odzyskała wolność. Urządzi przyjęcie rozwodowe jak Doda?
Nasi Partnerzy polecają