Emilia Dankwa i Mateusz Pawłowski spotkali się po latach na walentynkowej imprezie. Kacperek z „Rodzinki.pl” jest nie do poznania!

2024-02-12 23:52

Cóż to było za spotkanie. Przy okazji charytatywnego eventu „Gwiazdorskie Walentynki”, który miał miejsce w niedzielę w Michałowicach koło Warszawy doszło do niesamowitego spotkania. Po latach miała okazę zobaczyć się pewna urocza serialowa para. Chodzi o Emilię Dankwę i Mateusza Pawłowskiego. Chłopak jakiś czas temu wycofał się z show-biznesu. Czym się teraz zajmuje?

Spotkanie po latach!

Urocze dzieciaki, które grały w serialu „Rodzinka.pl” przed laty skradły serca zarówno młodszej, jak i starszej widowni. Po dziesięciu latach emisji sitcom jednak zdjęto z anteny TVP, a wraz z nim zniknęły niektóre jego gwiazdy. Tak było w przypadku Mateusza Pawłowskiego, który wcielał się w rolę Kacperka, najmłodszego z synów głównych bohaterów, granych przez Małgorzatę Kożuchowską i Tomasza Karolaka. Po tym jak na planie serialu padł ostatni klaps, nastoletni wtedy chłopak usunął się w cień. Jak sam twierdzi, była to świadoma decyzja, dzięki której mógł spokojnie zająć się edukacją.

Co słychać u Kacperka z "Rodzinka.pl"?

Dziś jest już studentem. W niedzielę postanowił wyjść z cienia i towarzyszył swojej serialowej miłości, czyli Emilii Dankwie, grającej wówczas śliczną Zosię podczas walentynkowego eventu, który odbywał się pod Warszawą. Młodzieniec bardzo się zmienił wizualnie, zmężniał i nieco zapuścił włosy, które kręcą mu się nieco inaczej niż zapamiętaliśmy z telewizji. Choć miał sporą przerwę w występach publicznych, to na scenie w roli modela, a także w aktorskich scenkach, czuł się jak ryba w wodzie. Czy „Gwiazdorskie Walentynki” okażą się jego wielkim powrotem na salony? Czas pokaże. 19-letni dziś Mateusz nie mówi nie. – Świadomie wycofałem się z show-biznesu. Chciałem zaznać trochę innego życia. Studiuję psychologię. Jest fajnie. Zastanawiam się nad powrotem do aktorstwa. Myślę, że jeszcze nie powiedziałem ostatniego słowa – zdradził nam Mateusz, który na imprezie pojawił się za sprawą Emilki. Student i tegoroczna maturzystka zaznaczają, że choć bardzo się lubią i miło wspominają wspólną pracę, to jednak nie są parą. Czy serce Mateusza jest zajęte? Tego nie wiemy, za to piękna Emilia Dankwa wciąż jest singielką.

Emilia Dankwa ma wyjątkową urodę. „Czasem słyszę na castingu, że nie pasuję do słowiańskiej rodziny”

Jak dobrze pamiętasz serial "Rodzinka.pl"? Sprawdź się w QUIZIE dla uważnych widzów!

Pytanie 1 z 10
Kim z zawodu był Ludwik?