Gromee na próbach przed Eurowizją

i

Autor: printscreen youtube.com Gromee - to oni będą reprezentować Polskę podczas konkursu Eurowizji 2018

Eurowizja 2018 - tak będzie wyglądał występ Polski

2018-05-04 13:23

Eurowizja 2018 zbliża się wielkimi krokami. W europejskim konkursie muzycznym nasz kraj reprezentować będzie Gromee i Lukas Meijer. Jak będzie wyglądał ich popisowy występ? Są już pierwsze nagrania. Niestety nie obyło się bez komplikacji!

Reprezentant Polski na Eurowizji 2018 to Gromee i Lukas Meijer. Zespół ten został wybrany decyzją jury oraz widzów podczas Krajowych Eliminacji do Eurowizji. To właśnie oni wystąpią na scenie w Lizbonie podczas 2. półfinału Eurowizji. Na scenie zaprezentują utwór "Light me up". Ponad tydzień przed oficjalnym rozpoczęciem Eurowizji (przypomnijmym, że pierwszy półfinał odbędzie się 8 maja) rozpoczęły się oficjalne próby na lizbońskiej scenie. To ostatni moment, aby wypróbować między innymi choreografie i sceniczne stroje. Niestety w przypadku tego ostatniego elementu to polscy reprezentanci mają mały problem. Podczas podróży do Portugalii linie lotnicze zgubiły ich bagaż! W środku walizki znajdywały się stroje sceniczne, leki, biżuteria i wiele innych potrzebnych rzeczy. Na razie sprawa zaginionego bagażu pozostaje w zawieszeniu. "Przedstawiciele Tap Portugal nie wiedzą, gdzie obecnie znajduje się bagaż" - napisał Mateusz Grzesiński, szef polskiej delegacji na Eurowizję 2018.

Jak wygląda występ próbny Gromee i Lukasa Meijera przed Eurowizją? Przekonajcie się sami w poniższym materiale:

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE