Gwiazda "Barw szczęścia" urodziła! Długo ukrywała ciążę przed światem

2023-01-08 19:30

Sandra Staniszewska-Herbich (35 l.), została mamą. Aktorka znana m.in. z "Barw szczęścia" podzieliła się radosną nowiną za pośrednictwem Instagrama. Co ciekawe, Staniszewska-Herbich urodziła w listopadzie 2022 roku, jednak do niedawna trzymała ciążę w tajemnicy.

Gwiazda Barw szczęścia urodziła! Długo ukrywała ciążę przed światem

i

Autor: AKPA/Niemiec Gwiazda "Barw szczęścia" urodziła! Długo ukrywała ciążę przed światem

Sandra Staniszewska-Herbich to absolwentka Akademii Sztuk Teatralnych im. Stanisława Wyspiańskiego w Krakowie. Na małym ekranie zadebiutowała w 1999 roku, kiedy to zagrała w "Na dobre i na złe". Ma na swoim koncie gościnne występy również w serialach "M jak miłość", "Na Wspólnej", "Pierwsza miłość", "Ojciec Mateusz", "Druga szansa" czy "W rytmie serca". Widzowie mogą pamiętać ją również z takich produkcji jak "Barwy szczęścia", gdzie zagrała Miriam Piasecką, "Kamienie na szaniec", "Fanatyk", "Mayday" oraz "W jak morderstwo". 

Aktorka aktywnie udziela się również na Instagramie. Okazuje się jednak, że bardzo dba o swoją prywatność - dopiero 5 stycznia br. poinformowała fanów, że została mamą. Sandra Staniszewska-Herbich wyjawiła, że urodziła w listopadzie! 

Gwiazda "Barw szczęścia" urodziła. Sandra Staniszewska-Herbich długo trzymała to w tajemnicy

"W listopadzie zostałam mamą. Zastanawiałam się, jak Wam o tym powiedzieć… Jakich użyć słów. Wybrałam te najprostsze. Wczoraj, gdy szłam na spacer, byłam mamą. Dziś, gdy to piszę, jestem mamą. Jutro też nią będę. Najpiękniejszy film, który będzie się kręcił do końca mojego życia. Ta perspektywa zapiera mi dech w piersiach, jest we mnie wszystko - miłość, oczekiwanie, radość i strach. Z synem mamy się dobrze. Uwielbiam karmić piersią, a synek chyba uwielbia być karmiony. Na razie nie mówi o tym wprost, ale po jego uśmiechu poznaję, że jest dobrze. Trzymajcie za nas kciuki!" - napisała Sandra Staniszewska-Herbich na Instagramie. Pokazała także zdjęcie, na którym karmi swojego synka. 

Zobacz także: Tragedia w rodzinie aktorki "Barw szczęścia", nie żyje członek jej najbliższej rodziny. Zrozpaczona prosi was o pomoc

Aktorka zaskoczyła zarówno kolegów po fachu, jak i fanów. Pospieszyli oni z gratulacjami. "Jakaś Ty piękna", "Piękne zdjęcie" - zachwycali się fani. 

My również dołączamy się do gratulacji!

Sonda
Oglądasz "Barwy szczęścia"?

Od czego zależy, czy będziemy szczęśliwi w miłości?

Posłuchaj tych porad! Być może spojrzysz na swój związek z lepszej perspektywy.

Listen on Spreaker.

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki