Zuzanna Lit

i

Autor: Akpa/instagram

Tak radzi sobie z upałami?

Gwiazda serialu "Na dobre i na złe" rozebrała się do naga i pozuje do zdjęć. Od boskich kształów kręci się w głowie!

2023-08-20 11:16

Zuzanna Lit to niewątpliwie jedna z najbardziej obiecujących aktorek młodego pokolenia w Polsce. Widzowie mogli zobaczyć ją w największych polskich serialach telewizyjnych: "Na dobre i na złe", "Ślad" czy "Stulecie Winnych". Ostatnio na jej Instgramie mogliśmy zobaczyć, jak wspólnie z koleżankami wskoczyły nago do wody! Zobaczcie te zdjęcia!

Przez Polskę przechodzi obecnie fala niesamowitych upałów. Wiele gwiazd decyduje się uciec z miasta i odpocząć. Jedną z nich jest aktorka znana telewidzom z serialu "Na dobre i na złe" czy "Stulecie Winnych", Zuzanna Lit. Młodziutka aktorka zdecydowała się, że wybierze się nad wodę. Towarzyszyły jej najbliższe koleżanki. Wypad poza miasto udokumentowała na swoim Instagramie, zamieszczając zdjęcie, gdzie widzimy jak wszystkie Panie pozują kompletnie nago!

Zuzanna Lit wybrała się nad wodę i pozuje nago! Zdjęcia rozpaliły Internet

Zuzanna Lit prężnie działa na swoich mediach społecznościowych, na Instagramie obserwuje ją prawie 60 tysięcy użytkowników. Ostatnio wybrała się nad wodę i wspólnie z koleżankami dały ponieść się letniemu szaleństwu. Wskoczyły do wody bez ubrań, gwiazda "Na dobre i na złe" wszystko zrelacjonowała na swoim profilu!

Zobacz poniższą galerię:

Halina Kowalska ma długi. Komornik puka do jej drzwi w Skolimowie: Błagam o pomoc