Marzena Kipiel-Sztuka jest w tragicznej sytuacji finansowej. Fani serialu Świat według Kiepskich uruchomili zrzutkę

i

Autor: AKPA Marzena Kipiel-Sztuka jest w tragicznej sytuacji finansowej. Fani serialu "Świat według Kiepskich" uruchomili zrzutkę

Ciężka sytuacja aktorki

Gwiazda "Świata według Kiepskich" zmaga się z ogromnymi problemami zdrowotnymi! Nie stać ją na pilną operację! Mówi również o wózku inwalidzkim

2023-05-15 18:31

Marzena Kipiel-Sztuka (57l.) zmaga się z wielkimi problemami. Do problemów finansowych, na które skarżyła się podczas pandemii koronawirusa doszły teraz kłopoty ze zdrowiem. Aktorka wyznała, że potrzebuje operacji, jednak nie ma na to pieniędzy. Sytuacja jest o tyle ciężka, że mowa jest nawet o wózku inwalidzkim. Poznajcie szczegóły!

Marzena Kipiel-Sztuka przez wiele lat nie musiała bać się o swoje finanse. Popularność i dochody przyniósł jej kultowy serial "Świat według Kiepiskich", gdzie wcieliła się w żonę Ferdka Kiepskiego, którego grał Andrzej Grabowski. Poważne problemy aktorki zaczęły się od wybuchu pandemii. Wielu artystów trafiło na bezrobocie, aktorka przyznała, że kończą jej się wówczas oszczędności. - Opłaciłam czynsz, prąd i gaz tylko do końca miesiąca. Kupiłam też więcej karmy niż zwykle dla mojego psa Gienka. - mówiła dla "Twojego Imperium".

Poważne kłopoty zdrowotne Marzeny Kipiel-Sztuki. Potrzebna jest operacja!

Teraz okazuje się, że to był dopiero początek jej zmartwień, bo stan zdrowia aktorki bardzo się pogorszył. W najnowszej rozmowie z "Twoim Imperium" zdobyła się na szczere wyznanie.

- Człapię po schodach, niemiłosiernie szuram nogami i zażywam silne środki przeciwbólowe. Nie mogę spać, nie mam apetytu, trudno mi się na czymkolwiek skupić. Jak tak dalej pójdzie, wyląduję na wózku inwalidzkim - mówi. Stan zdrowia poprawić może jej operacja wymiany stawu biodrowego. Na przeszkodzie stoi jednak brak funduszy.

 - Żyję skromnie i nie jestem ubezpieczona, a na prywatny zabieg mnie nie stać. Poza tym, gdybym trafiła do szpitala, ktoś musiałby się zaopiekować moim mopsem, posprzątać mieszkanie, pozałatwiać za mnie parę urzędowych spraw - dodała.

57 latka nie traci jednak nadziei i liczy, że może na horyzoncie pojawi się jakaś oferta pracy w reklamie bądź w filmie czy serialu. - Może dostanę jakąś rolę, zagram w reklamie albo spotkam bogatego mecenasa kultury, który sprawi, że stanę wreszcie mocno na nogach - podsumowała.

A Wy? Oglądaliście "Świat według Kiepskich"? Zagłosuj w sondzie!

Zobacz poniższą galerię: Kiepscy" bawią Polaków od 23 lat

Halina Kowalska ma długi. Komornik puka do jej drzwi w Skolimowie: Błagam o pomoc
Sonda
Oglądaliście "Świat według Kiepskich"?
Nasi Partnerzy polecają