Mieczysław Hryniewicz

i

Autor: AKPA

Szczere słowa!

Gwiazdor "Na Wspólnej" od lat nie ma kontaktu z synem. Mieczysław Hryniewicz wyznaje: "Nie wiem nawet, gdzie teraz jest"

2023-08-06 12:30

Mieczysław Hryniewicz (73 l.) to aktor, któremu ogromną rozpoznawalność i sympatię widzów przyniosła rola Włodka Zięby w serialu "Na Wspólnej". Serialowy Zięba w jednym z ostatnich wywiadów opowiedział o swoim życiu - o swoich planach i marzeniach, o tym z czego jest zadowolony, a co nie do końca poszło po jego myśli. Przyznał między innymi, że nie ma zupełnie kontaktu ze swoim synem. Poznajcie szczegóły!

Widzowie pokochali go za rolę Włodka Zięby w serialu "Na Wspólnej, gdzie stworzył kreację ciepłego, dobrego męża serialowej Marii, w której postać wcieliła się Bożena Dykiel. Ale kariera Mieczysława Hryniewicza sięga wiele lat wstecz, zanim w głowach scenarzystów zrodził się pomysł na ten serial. Mieczysław Hryniewicz zadebiutował w serialu "Droga", rozgłos przyniosła mu rola taksówkarza w kultowych "Zmiennikach". W rolę Zięby wciela się już od 20 lat, w międzyczasie przeszedł na emeryturę, jednak nie chce rezygnować z wyzwań zawodowych i jest otwarty na propozycje. Angaż w serialu daje my dodatkowe środki, a także jest miłym urozmaiceniem emeryckiego życie. To wdzięczna postać, jednak aktor marzy jeszcze, by zagrać jeszcze czarny charakter.

Mieczysław Hryniewicz nie ma kontaktu z synem

W rozmowie z Onetem Mieczysław Hrynkiewicz opowiedział nieco o swoim życiu prywatnym. Aktor jest szczęśliwym mężem, ojcem i dziadkiem, choć jak sam powiedział w córkę, wnuki, a nawet psa wżenił się. "Dziś mam rodzinę. Wżeniłem się w cudowną córkę i wnuki, a nawet psa. Bardzo mnie to cieszy" - wyznał w rozmowie. Przyznał też że jego pierwsze małżeństwo nie było udane, i bardzo żałuje, że nie posłuchał przed laty ojca, który radził by wstrzymał się z ożenkiem o rok. Aktor przyznał, że z tego małżeństwa ma syna. Niestety nie wie nawet, co się z nim dzieje:  "Nie mam z nim w ogóle kontaktu. To się od lat nie zmieniło, a wręcz pogłębiło. Nie wiem nawet, gdzie teraz jest" Dodał jedna, że to temat, na który nie chce rozmawiać, gdyż jest zbyt osobisty.

Nowa czołówka Na Wspólnej. Nowi bohaterowie i piosenka Krzysztofa Krawczyka w tle
Sonda
Oglądasz "Na Wspólnej"?