Grzegorz Kajdanowicz

i

Autor: Krzysztof Dubiel / TVN Grzegorz Kajdanowicz

Dziennikarz przyznaje

Gwiazdor TVN rozstał się z żoną! Porażające, czemu Kajdanowicz stracił ukochaną. Jego życie prywatne było owiane tajemnicą

2023-05-30 20:29

Grzegorz Kajdanowicz (50 l.) to jeden z najbardziej znanych dziennikarzy w Polsce. Od wielu, wielu lat jest związany ze stacją TVN, a ludzie kojarzą go głównie z prowadzenia "Faktów". Do tej pory o życiu prywatnym Kajdanowicza mówiło się raczej niewiele, aż do teraz, kiedy ujawnił powody rozstania z żoną. Porażające szczegóły.

Grzegorz Kajdanowicz związany jest ze stacją TVN od 1997 roku, czyli już 26 lat. Widzowie kojarzą go przede wszystkim z prowadzenia głównego wydania "Faktów". 50-letni dziennikarz raczej nie opowiada w mediach o swoim życiu prywatnym, tym bardziej jego udział w podcaście "Wojewódzki&Kędzierski" mógł zaskoczyć wiele osób. Tymczasem Kajdanowicz opowiedział w rozmowie o kulisach pracy w TVN, a także o życiu miłosnym. Okazuje się bowiem, o czym być może nie wszyscy wiedzą, że Grzegorz Kajdanowicz rozstał się ze swoją żoną Karoliną. Kuba Wojewódzki zapytał o powody rozstania, bo poznał wybrankę gwiazdora TVN na planach różnych teledysków, i bardzo pozytywnie ją zapamiętał. Dlaczego Kajdanowicz stracił ukochaną?

Gwiazdor TVN rozstał się z żoną! Porażające, czemu Kajdanowicz stracił ukochaną

Kuba Wojewódzki wypytywał Kajdanowicza, czy przypadkiem powodem rozstania nie była rozwijająca się kariera w "Faktach". Często mówi się bowiem o tym, że sukces w życiu zawodowym rzadko idzie w parze z życiem prywatnym, a wszystko przez kurczący się czas dla ukochanych i rzucenie się w wir pracy. Grzegorz Kajdanowicz postanowił odpowiedzieć.

- Moje małżeństwo się rozpadło, ale nie dlatego, że ja dużo pracowałem. Oczywiście, że to nie pomagało. Kiedy dzieci były małe bardzo dużo wyjeżdżałem, ciągle mnie nie było. Pracowałem w weekendy, w święta. (...) Natomiast bardziej jest to kwestia osobowości. (...) Nie jestem najłatwiejszym człowiekiem - powiedział Grzegorz Kajdanowicz w podcaście "Wojewódzki&Kędzierski".

Tym samym Grzegorz Kajdanowicz przyznał, że raczej nie ma "lekkiego charakteru". Fani pocieszają jednak dziennikarza, że "taki przystojny facet szybko sobie kogoś znajdzie". Życzymy powodzenia!

Zobacz również zdjęcia: Kamil Durczok, Anita Werner, Grzegorz Kajdanowic

Sonda
Czy zdarzyło ci się rozstanie, które trudno było znieść?
Katarzyna Dowbor w pierwszym wywiadzie telewizyjnym
Listen on Spreaker.