Ida Nowakowska omal nie oberwała granatem od Królikowskiego. Niezręczna sytuacja w TVP

2023-11-28 20:35

Podczas wtorkowego "Pytania na śniadanie" doszło do niecodziennej sytuacji. Popisem niezdarności wykazała się Ida Nowakowska, która nie złapała granatu rzuconego przez kucharza, Tomasza Królikowskiego. Owoc roztrzaskał się o podłogę powodując zabrudzenia. Potem nastąpiła seria mniej lub bardziej wyszukanych żartów z tej sytuacji.

Ida Nowakowska

i

Autor: AKPA/Podlewski Ida Nowakowska

Całe wydarzenie zainicjował Tomasz Wolny, telewizyjny partner Idy Nowakowskiej, który poprosił by Królikowski rzucił owoc do jego koleżanki. Gdy ta nie złapała, gospodarze "Pytania na śniadanie" próbowali niezręczną sytuację obrócić w żart. - Przepraszam, myślałam, że ty złapiesz - powiedziała do Tomasza Wolnego - Dzisiaj, jak widać, będzie z przytupem. Granat na Bliskim Wschodzie symbolizuje szczęście - stwierdziła Ida Nowakowska, najwyraźniej zapominając, że granat to nie tylko owoc ale także i broń, który może być wykorzystywany ocenie w czasie wojny Izraela z Hamasem w Strefie Gazy.

- Granat już "rozsadzony", dzisiaj ze sprzątaniem zejdzie nam się nieco dłużej (...) Szczęście rozeszło się po studiu - zażartował na koniec Tomasz Wolny, tworząc jeszcze bardziej z słów Nowakowskiej dwuznaczne znaczenie.

Ida Nowakowska robiła, co w jej mocy, by sprawa nie wyszła na jaw. Stało się, już wszystko wiemy

Sonda
Wolisz "Dzień dobry TVN" czy "Pytanie na śniadanie"?
Nasi Partnerzy polecają