Iwona Węgrowska baluje do piątej rano. Erotyczne tańce i szampan! ALE ZDJĘCIA!

2023-01-17 4:20

To była baaardzo gorąca noc. Iwona Węgrowska (41 l.) wyszła na imprezę do modnego warszawskiego klubu. I uwodziła w nim swojego partnera. Odstawiała dla niego takie tańce, jakich stolica już dawno nie widziała! A szampan lał się strumieniami. Zobaczcie zdjęcia!

Iwona Węgrowska umie zaszaleć. W miniony weekend gwiazda i jej partner Maciej Marcjanik bawili w centrum Warszawy. Wyszli do modnego klubu przy imprezowej ulicy Mazowieckiej. I choć w lokalu było mnóstwo ich znajomych, Iwona była skupiona tylko na swoim przystojnym towarzyszu. Wręcz nie mogli się od siebie odkleić. Piosenkarka tuliła i całowała ukochanego, siadała mu na kolana i prężyła się, by zrobić na nim wrażenie, co zdecydowane jej się udało, bo po chwili już namiętnie się całowali. Węgrowska tańczyła też dla Maćka, jakby występowała w seksownym teledysku.

Impreza trwała aż do piątej nad ranem, a po niej gwiazda i jej ukochany ruszyli pieszo do hotelu, w którym się zatrzymali. Na drogę zabrali butelkę szampana.

Artystka pamiętała, by zrobić sobie pamiątkowe selfie z partnerem.

„Wyjątkowy wieczór z moją miłością. Kocham Cię!” – napisała, publikując fotkę na swoim Instagramie.

Iwona Węgrowska i Maciej Marcjanik są parą już od prawie ośmiu lat, owocem ich miłości jest córka Lilia (7 l.). Para wielokrotnie rozchodziła się i wracała do siebie. Ale jak widać na zdjęciach z weekendu, na brak namiętności w związku na pewno nie mogą narzekać.

Tak naprawdę żyją gwiazdy w Skolimowie. Wyjątkowy dokument "Super Expressu"

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki