Doda rozpacza na wakacjach

i

Autor: instagram

Nagranie jest mocne

Jedno pytanie sprawiło, że Doda się rozpłakała i przerwała wywiad! "Weź to wyłącz"

2023-08-04 8:57

Doda (39 l.) skradła całe show podczas ramówki Polsatu i trudno mieć jej to za złe, skoro wkrótce rusza z wystrzałową trasą koncertową. "Super Expressowi" Dorota Rabczewska udzieliła nawet obszernego wywiadu w tej sprawie. W innej zaś rozmowie Doda dała się nieco ponieść emocjom. Jedno pytanie sprawiło, że nagle się rozpłakała, załamał jej się głos. W końcu wykrztusiła do dziennikarza: "weź to wyłącz" i zasłoniła twarz. Nagranie jest mocne, aż smutno się człowiekowi robi.

Doda jest w trakcie przygotowań do swojej wielkiej i zarazem ostatniej trasy koncertowej. W programie „Doda. Dream show”, który pojawi się na antenie Polsatu, artystka pokaże, jak całość wyglądała za kulisami. Jak będzie wyglądało show? Ile kosztował jej najdroższy występ? I za co zapłaciła aż 75 tysięcy złotych? Doda opowiedziała o tym w wywiadzie dla "Super Expressu". W innej rozmowie, z serwisem Pomponik, podczas czwartkowej ramówki Polsatu, 3 sierpnia, Rabczewska dała się ponieść emocjom. Wystarczyło jedno pytanie, by zaczął jej się łamać głos. "Weź to wyłącz", powiedziała, zasłaniając twarz, by nie pokazać łez. Co się stało? Kamery szybko zostały wyłączone, a nagranie rozniosło się po mediach społecznościowych. Aż się smutno człowiekowi robi.

Jedno pytanie sprawiło, że Doda się rozpłakała i przerwała wywiad! "Weź to wyłącz"

Dziennikarz Pomponika zapytał Dodę, czy to jest pewne, że nie będzie już kolejnej trasy koncertowej. "Czy może kobieta zmienną jest?", dopytywał. Wtedy Doda, próbując odpowiedzieć, nie wytrzymała.

- Na ten moment uważam, że nie będzie. Chciałabym być szczęśliwa, zakochana, chciałabym po prostu... - nagle głos Dody się załamał. - Weź to wyłącz - wykrztusiła jedynie, zasłaniając twarz. Prowadzący wtedy podziękował i zakończył rozmowę.

Myślicie, że taka reakcja była spowodowana ostatnimi głośnymi informacjami o rzekomym rozpadzie w związku Dody? Z nieoficjalnych doniesień wynika, że Rabczewska miała rozstać się z Dariuszem Pachutem. Tuż przed ramówką Polsatu Doda wystosowała ważny apel, który również można interpretować, jako odnoszący się do plotek dotyczących jej życia prywatnego, uczuciowego. Mamy nadzieję, że szczęście szybko do niej wróci!

Galeria zdjęć: Doda: To będzie moja ostatnia trasa koncertowa

Sonda
Będziesz oglądać program "Doda. Dream show"?
„Doda. Dream show” obnaży Rabczewską? „Nie to, że znudziła mi się maska zimnej suki… nie wstydzę się swoich łez, frustracji ani porażek”
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany