Zaskoczeni?

Julia Wieniawa spędza czas z... byłym muzykiem Afromental. Gdzie w tym czasie był Nikodem Rozbicki?

2023-07-21 4:56

Co to było za wydarzenie! W środę wieczorem śmietanka towarzyska stolicy bawiła się na uroczystej premierze filmu "Barbie". Wśród zaproszonych gości nie mogło zabraknąć lwicy salonowej, Julii Wieniawy (25 l.). Celebrytce tym razem nie mogło towarzyszyć jej ukochany Nikodem Rozbicki (31 l.). Godnie zastąpił go Wojciech Łozowski (39 l.), były kolega z zespołu jej poprzedniego partnera - Barona (40 l.).

Julia Wieniawa żałuje związku z Baronem? Ostre słowa artystki

Cztery lata temu cała Polska żyła romansem artystki ze starszym o 15 lat muzykiem i trenerem "The Voice of Poland". Związek z Baronem rozpadł się po pół roku i najwyraźniej nie znaczył dla niej dużo, bo po latach nazwała go... pomyłką. - Byliśmy razem, ale to była pomyłka, niestety. Bardzo lubię tę osobę, ale to była krótka pomyłka. Zupełnie to nie miało sensu i wydaje mi się, że podświadomie mogło to wyjść przez to, że media mnie w to wmanewrowały. Bo gdyby nie to, ja bym pewnie nie powiedziała, że: "Hej, jestem z tą osobą". Żeby nie było, ja nie żałuję i tak dalej, bo w ogóle spoko gość, lubię go bardzo i mamy normalny kontakt - powiedziała u Żurnalisty.

Dziś raczej unikają się na imprezach. Na szczęście z innymi muzykami z Afromental Julia Wieniawa dogaduje się dobrze. - Długo ze sobą rozmawiali, widać, że dobrze się czują w swoim towarzystwie - tak o środowym spotkaniu Julki i Wojtka mówi świadek zdarzenia.

Premiera filmu "Barbie"

"Barbie" zadebiutuje w kinach 21 lipcaProdukcja opowiada o losach najpopularniejszej na całym świecie zabawki. W główne role wcielili się Margot Robbie i Ryan Gosling.