Kasia Cichopek będzie miała własne kosmetyki

i

Autor: Akpa Kasia Cichopek będzie miała własne kosmetyki

Kolejny biznes popularnej aktorki!

Katarzyna Cichopek wypuszcza własna linię naturalnych kosmetyków! Pozazdrościła Kindze Rusin?

2023-03-15 5:30

Katarzyna Cichopek (40 l.) wie, jak robić kasę. Zarabia nie tylko grając w serialu i w teatrze, ale także na prowadzeniu programów i na reklamach. Sygnowała także swoim nazwiskiem biżuterię oraz perfumy. To jej jednak nie wystarczy. Gwiazda sięga po więcej. Tym razem idąc śladami Kingi Rusin (52 l.), która jest właścicielką kosmetycznego koncernu, postanowiła wypuścić własną linię naturalnych kosmetyków.

Cichopek idzie jak burza. Podczas ostatniej gali Businesswoman Awards magazynu „Businesswoman & Life” Katarzyna została nagrodzona statuetką za osiągnięcia w biznesie, a dokładnie doceniono jej firmę biżuteryjną. Gwiazda „M jak miłość” oraz „Pytania na śniadanie” przyznaje, że czuje się prawdziwą kobietą sukcesu. Ma już swoją biżuterię i perfumy, ale kuje żelazo póki gorące i za chwilę niczym Kinga Rusin wypuści linię swoich kosmetyków.

- Czuję się businesswoman. Stworzyłam własną markę YA, która jest na rynku od ponad 2 lat. Zaistnieliśmy w świadomości ludzi. Kobiety - nasze klientki utożsamiają się z naszą marką, co jest dla nas wielkim sukcesem. Dla nas, ponieważ nie ukrywam, że mam wspólnika. Marka powstała z marzenia, zmaterializowała się w przepiękny sposób, najpierw w postaci biżuterii. Później do asortymentu został dołączony zestaw perfum, a już niebawem wprowadzamy na rynek linię kosmetyków naturalnych YA Naturalna - zdradza w rozmowie z „Super Expressem” Kasia. - Cieszę się, że mogę upiększać kobiety i pozwolić im poszukać własnego „ja”, żeby odnalazły siebie i uczyły się piękne, takie jakie są, by każda kobieta w pełni siebie akceptowała - podkreśla aktorka.

Kasia zapewnia, że klientkom oferuje produkty, o jakich sama marzyła. - Za chwilę rusza sprzedaż naszych kosmetyków naturalnych. Przez lata działalności instagramowej miałam okazję przetestować mnóstwo różnych kosmetyków. Wiem już, co lubię, czego chcę, czego szukam, co jest dobre i na podstawie tej wiedzy, którą zdobyłam jako influencer, stworzyłam swoją własną linię. Mam nadzieję, że trafię w gusta moich odbiorców. Stawiam na naturalność przede wszystkim, bo to dla mnie ważne. Sama jestem naturalną osobą - opowiada Cichopek, która wierzy w sukces swojego przedsięwzięcia.

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski o rodzinnych relacjach. Jak mama i synowie Maćka traktują Kasię?
Sonda
Cichopek i Kurzajewski tworzą zgrany duet telewizyjny?
Listen on Spreaker.