Katarzyna Cichopek

i

Autor: AKPA / Kurnikowski

Odważne ujęcia

Tak Cichopek wygląda bez makijażu. Nie każda gwiazda by się na to zdecydowała

2022-12-16 16:23

Katarzyna Cichopek (40 l.) zaskoczyła, publikując w czwartkowy wieczór nagrania, na których zwracała się do fanów w bardzo domowej wersji. Gwiazda, która na co dzień pracuje na planie "Pytania na Śniadanie" w profesjonalnym makijażu, zapewne wkupiła się w łaski wielu osób, które są zwolennikami naturalnego wyglądu.

Katarzyna Cichopek rozpoczęła przygotowania do zorganizowania wigilijnej kolacji, która w tym roku w jej domu odbędzie się niestandardowo, bo przed 24 grudnia. Gwiazda "M jak miłość" wylatuje bowiem później na wakacje razem z Maciejem Kurzajewskim (49 l.), o czym zakochani informowali już w wielu wywiadach. Tymczasem na Instagramie nie przestaje publikować sponsorowanych wpisów, reklamując nie tylko produkty obcych marek, ale również swojej.

Tak Katarzyna Cichopek wygląda bez makijażu. Nie każda gwiazda by się na to zdecydowała

Katarzyna Cichopek poświęciła część czwartkowego wieczoru na nagranie kilku materiałów wideo na Instagram, w których wychwalała perfumy produkowane przez jej markę. Przyznała, że "lubi ładnie pachnieć", ale uwagę mediów oraz internautów przykuł niecodzienny wygląd gwiazdy. Aktorka pokazała się w naturalnym wydaniu - bez ułożonych perfekcyjnie (jak do pracy) włosów, pomalowanych ust czy grama makijażu.

Trzeba przyznać, że takimi publikacjami Katarzyna Cichopek zyskuje w oczach internautów, a zwłaszcza internautek, dając do zrozumienia, że nie sztuką jest na Instagramie ciągle wyglądać pięknie, szczupło czy nad wyraz radośnie. Fani wielokrotnie pisali już pod postami gwiazdy, że woleliby, gdyby była nieco naturalniejsza, nie używała filtrów, bo lepiej w sieci sprzedaje się autentyczność.

Myślicie, że na zdjęciach ze zbliżających się wakacji również będzie publikować właśnie takie zdjęcia? Oby!

Katarzyna Cichopek

i

Autor: Instagram @katarzynacichopek
Sonda
Cichopek i Kurzajewski pasują do siebie?
Nasi Partnerzy polecają