Elżbieta Romanowska lepsza niż Katarzyna Dowbor

i

Autor: Akpa

Sensacja

Katarzyna Dowbor z nowym programem w telewizji! Będzie remont! Konkurencja dla "Nasz nowy dom"?

2023-09-14 10:59

Katarzyna Dowbor dołącza do zespołu Canal+ Domo i dostanie tam nowy program telewizyjny, w którym przeprowadzi remont! Po 10 latach w show "Nasz nowy dom", teraz prezenterka zrobi mu konkurencję? Jedno jest pewne: wielu widzów, wiernych dziennikarce, na pewno włączy Canal+, by zobaczyć, jak Katarzyna Dowbor radzi sobie w nowej roli. Jaka będzie formuła programu? O co w nim chodzi? Poznajcie szczegóły.

Katarzyna Dowbor dostała własny program telewizyjny związany z remontem. Pojawi się na antenie Canal+ Domo, który postanowił zatrudnić prezenterkę po tym, jak po 10 latach Edward Miszczak podziękował jej za udział w show "Nasz nowy dom". Polsat stracił słynną prezenterkę, która ma wierne grono fanów. Niewykluczone więc, że straci na tym "Nasz nowy dom", którego widzowie mogą przełączyć na Canal+, by zobaczyć Katarzynę Dowbor. Jak donosi serwis Press, dziennikarka ma w nim podjąć się metamorfozy własnego domu. Będzie więc remont! "W nowej produkcji widzowie będą towarzyszyć Katarzynie Dowbor podczas prac remontowych w poszczególnych częściach jej domu. Dziennikarka podzieli się praktycznymi poradami dotyczącymi modernizacji domu, wystroju i aranżacji wnętrz, a także pielęgnacji ogrodu", podaje Press.

Katarzyna Dowbor i nowy program związany z remontem. Canal+ Domo, kiedy i gdzie obejrzeć?

Program Katarzyny Dowbor będzie można obejrzeć w Canal+ Domo i serwisie Canal+ Online. Press podaje, że zdjęcia ruszają jesienią, a premiera przewidziana jest w przyszłym roku. Nie wiadomo, jak częste będą odcinki. "Canal+ Domo w pierwszym półroczu 2023 miał średnio 0,14 proc. udziału w rynku (dane Nielsen Media)", przekazuje Press. Myślicie, że Katarzyna Dowbor sprawdzi się w nowej roli i okaże się receptą na sukces w Canal+? Czas pokaże. Śledzimy z zapartym tchem!

Zobacz galerię zdjęć: Tak mieszka Katarzyna Dowbor

Sonda
Będziesz oglądać nowy program Katarzyny Dowbor w Canal+ Domo?
Katarzyna Dowbor w pierwszym wywiadzie telewizyjnym