Kilkadziesiąt kilo na minusie

Katarzyna Figura przeraźliwie schudła! Co się dzieje z aktorką? [ZDJĘCIA]

2023-03-18 4:15

Katarzyna Figura (61 l.) to słynna seksbomba polskiego kina. W każdym rozmiarze prezentowała się zjawiskowo. Ostatnio aktorka wygląda jednak zupełnie inaczej. Katarzyna Figura bardzo schudła. Nowe zdjęcia i nagrania martwią jej fanów. Czy to tylko dieta? Zobaczcie, jak wygląda dziś gwiazda.

Katarzyna Figura rozkochała w sobie całą Polskę dzięki rolom w takich filmach jak "Kingsajz", "Szczęśliwego Nowego Jorku" czy "Kiler". Nigdy nie miała problemów z odsłanianiem ciała i efektownego dekoltu. Wyrosła więc na największą seksbombę polskiego kina. 

NIE PRZEGAP: Zastąpili nagą Kasię Figurę styropianem. Wielka tajemnica kultowego filmu "Kingsajz"

Katarzyna Figura kilkanaście lat temu efektownie schudła. Według plotek odżywiała się wtedy głównie sushi. W rzeczywistości aktorka miała wykreślić ze swojego menu białe pieczywo, makaron, ziemniaki i kasze. W odstawkę poszły też słodycze. Nowa figura Figury zrobiła pioronujące wrażenie na szefach magazynu "Playboy". Gwiazda wzięła udział w kultowej już dziś sesji. I zarobiła na niej krocie.

Katarzyna Figura bardzo schudła

W ostatnich latach znów mogliśmy podziwiać ją w krąglejszych kształtach. Do czasu. Ostatnie zdjęcia i nagrania, publikowane przez gwiazdę na jej Instagramie niepokoją jej fanów. Katarzyna Figura z krągłej seksbomby zamieniła się w filigranową, naprawdę drobną kobietę. Różnicę widać wyraźnie, gdy ogląda się wypuszczony w 2022 roku film "Chrzciny". Dzięki charakteryzacji aktorka wygląda w nim na zaniedbaną i poważną wiekiem. Krąglejsze kształty zakrywa szarym sweterkiem. Już kilka miesięcy później podczas wywiadów i na czerwonych dywanach można było zobaczyć ją o co najmniej kilkanaście kilogramów lżejszą. 

Zobaczcie w naszej galerii, jak wygląda dziś Katarzyna Figura:

Katarzyna Figura sama zgłosiła się do roli burdelmamy
Sonda
Czy Katarzyna Figura to dobra aktorka?